Ewelina i Paweł z "Warsaw Shore" poszli na TERAPIĘ ZWIĄZKOWĄ. "Postawiłam mu ultimatum. W ostateczności poszedł na to"

Ewelina zdradziła, w jaki sposób udało im się zażegnać konflikt - Paweł za jej namową zgodził się pójść na terapię związkową.

Trzeci sezon "Warsaw Shore" zakończył się bardzo burzliwie. Paweł musiał w trybie natychmiastowym opuścić program po tym, jak na imprezie popchnął i uderzył w twarz swoją dziewczynę, Ewelinę . Po emisji ostatniego odcinka sprawę na Facebooku skomentowała zarówno Ewelina jak i Paweł. Po awanturze pod znakiem zapytania stanął ich związek. Jak wynika z wpisu, Ewelina zerwała z Pawłem, ale chłopak chciał ją odzyskać. Dziewczyna postawiła mu jednak warunek, jakim było pójście na terapię związkową.

Oto cały wpis Eweliny. Wpis Eweliny z Warsaw ShoreWpis Eweliny z Warsaw Shore Facebook.com/Ewelina Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy Facebook.com/Ewelina Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy Na profilu Pawła również pojawił się komentarz do ostatniego odcinak programu. Nie skomentował co prawda terapii związkowej, ale twierdzi, że wcale nie uderzył Eweliny. Przyznał jednak, że żałuje swojego zachowania. Potwierdził też, że on i Ewelina są dziś razem. Oto cały wpis Pawła. Wpis Pawła CattaneoWpis Pawła Cattaneo Facebook.com/PawelCattaneo_Official Facebook.com/PawelCattaneo_Official

Niestety nie wiemy, na czym dokładnie polegała terapia tej pary, ale najwyraźniej odniosła skutek. Zdjęcia do trzeciego sezonu powstawały 6 miesięcy temu. Od tego czasu na profilach pary regularnie pojawiają się ich wspólne zdjęcia, a oni sami deklarują sobie miłość i nie ukrywają uczucia. Ich związek od początku był bardzo burzliwy. Nie brakowało ostrych słów, obrażania się nawzajem i niestety także wybuchów agresji, co dowiódł ostatni odcinek show. Jeśli dzięki terapii udało się wyeliminować te zachowania, to naprawdę im gratulujemy.

Zobacz wideo

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.