Lana del Rey zmieniła bowiem kolor włosów. W kruczoczarnych puklach i z grzywką na bok artystka wygląda zupełnie inaczej. Jakiś czas temu paparazzi zrobili jej zdjęcia, gdy w Hollywood wybrała się ze znajomymi na kawę. Kilka dni później podpisywała zaś swoją nową płytę.
Świat widziany przez różowe okulary - opisuje "Daily Mail" - Pokazała się w swoich przyciemnionych niedawno włosach i w nowej fryzurze z grzywką na bok.
Nowy kolor włosów wokalistki miał także swój debiut "ściankowy" - kilka dni temu pojawiła się na wręczeniu nagród Breakthrough Prize Ceremony ubrana w zwiewną czarno-czerwoną sukienkę. Wcześniej artystka była wierna odcieniom brązu czy rudego właśnie.
Jak Wam się podoba jej nowa fryzura?
Vic
Eurowizja Junior 2025. Znamy miejsce Polski!
Internauci w szoku po wynikach Eurowizji Junior. Lawina komentarzy. "Zostaliśmy oszukani"
Rzadki widok. Rogacewicz na zdjęciu z synem. "My mężczyźni"
Rodzina Bruce'a Willisa podjęła trudną decyzję. Są już gotowi na najgorsze
Smaszcz o Nawrockiej. "Daje się komuś przebierać i to chyba nie najlepiej"
Wpadka Donalda Trumpa. Poległ, gdy wspomniał o żonie
Maciej Pela nagrał piosenkę. "Pajacem będę cały czas". Dalej jeszcze lepiej! HIT!
Posłuchałem świątecznej piosenki Republiki i Zenka, żebyście wy nie musieli. Najgorszy jest teledysk
Dick Van Dyke kończy 100 lat! Legendarny aktor Hollywood ma prawie pół wieku młodszą żonę