Znamy prowadzących MTV EMA PRE-PARTY. To już 15 października!

Paulina Jaskólska oraz Maciek Dąbrowski wcielą się w rolę gospodarzy MTV PRE-PARTY.

MTV ogłosiło, że w tym roku MTV EMA PRE-PARTY poprowadzą jedni z najpopularniejszych prezenterów w historii MTV Polska, Paulina Jaskólska, prowadząca "MTV Łowi" oraz Maciek Dąbrowski, zwycięzca tego programu, obecnie znany jako Człowiek Warga, twórca popularnego internetowego programu, "Z Dupy".  W ten sposób stacja celebruje piętnastolecie istnienia polskiego oddziału!

Człowiek Warga, czyli Maciek Dąbrowski  oraz Paulina JaskólskaCzłowiek Warga, czyli Maciek Dąbrowski oraz Paulina Jaskólska Mat. prasowe Mat. prasowe

MTV EMA PRE-PARTY odbędzie się już po raz trzeci. Tym razem 15 października na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Na gali zostanie wręczona zostanie statuetka dla "Najlepszego Polskiego Artysty". W tym roku o tytuł ten walczą: Margaret, Sarsa, Taab&Sound'N'Grace, Natalia Nykiel i Tede .

Poprzednie edycje MTV EMA PRE-PARTY były jednymi z najważniejszych wydarzeń muzycznych w kraju. Na scenie pojawiły się najgorętsze nazwiska polskiej branży muzycznej, w tym zwycięzcy w kategorii "Najlepszy Polski Artysta", Kamil Bednarek i Dawid Kwiatkowski. Nie brakowało również  wyjątkowych gości specjalnych. W 2013 roku gwiazdą wieczoru był najmłodszy zdobywca nagrody Mercury Prize, raper Dizzee Rascal. Z kolei podczas ubiegłorocznej gali muzyk reggae i dancehall, Gentleman po raz pierwszy wykonał utwory z debiutującej tego samego dnia płyty, Gentelman MTV Unplugged

MTV EMA PRE-PARTY to wielka rozgrzewka przed rozdaniem nagród MTV EMA 2015 . Tegoroczna gala organizowana we współpracy z targami Expo 2015, odbędzie się w niedzielę 25 października w Mediolanum Forum w Mediolanie. Tegoroczną faworytką MTV EMA jest Taylor Swift, nominowana w ośmiu kategoriach. Wśród męskiej części nominowanych triumfuje Justin Bieber, który walczy o sześć statuetek. MTV EMA to jedno z największych wydarzeń muzycznych na świecie, gromadzące co roku największych artystów z całego świata i łączące fanów muzyki poprzez światową sieć ponad 60 kanałów i 300 platform multimedialnych.

Więcej o MTV zawsze na www.mtv.pl.

Więcej o: