Antoni Królikowski i Katarzyna Sawczuk po raz pierwszy razem na wspólnej imprezie. Ona elegancka, a on... Chyba o czymś zapomniał

Para spotyka się ze sobą od niedawna. Wcześniej Katarzynę Sawczuk łączono z Maciejem Musiałem. Jak widać odnalazła szczęście przy boku Antoniego Królikowskiego.

Katarzyna Sawczuk i Antoni Królikowski pierwszy raz pojawili się razem na oficjalnej imprezie. Na premierze serialu "Skazane" para nie odstępowała siebie na krok i chętnie okazywała sobie czułość. Młoda aktorka w nowej produkcji Polsatu wcieli się w córkę postaci, granej przez Monikę Krzywkowską .

Oboje na imprezę w kinie Iluzjon zjawili się w świetnych humorach. Królikowski przyszedł ubrany na luzie, do jeansów dobrał szary T-shirt i czarną marynarkę. Ciuchy były jednak mocno wygniecione. Chyba zapomniał je wcześniej wyprasować... Za to elegancji nie można było odmówić jego partnerce, która na tę okazję wybrała kwiatowy kombinezon i kolorowe sandały na szpilce. Uwagę zwracały także świetna fryzura i mocny make-up aktorki. Ładna z nich para?

amelka

Partner - materiał

celebrity look

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o: