Kourtney Kardashian ma siwe włosy przez Scotta Disicka? "Wygląd jej włosów opowie Wam całą historię o związku ze Scottem"

Czujnym "oczom" zagranicznych mediów nic nie ujdzie uwadze. Właśnie wytropili, że najstarsza z Kardashianek zaczyna siwieć. Czy to przez ostatnie wybryki jej niewiernego partnera, Scotta Disicka?

Kourtney Kardashian ostatnio przechodziła ciężkie dni. Jej życiowy partner i ojciec ich trójki dzieci zdradzał ją . Na dodatek dowiedział się o tym cały świat, bowiem nieostrożny celebryta romansował ze swoją była dziewczyną, Chloe Bartoli na publicznej plaży w południowej Francji. Paparazzi nie mieli problemu ze zrobieniem parze zdjęć, a te obiegły międzynarodowe media w błyskawicznym tempie. Upokorzona Kourtney spakowała rzeczy niewiernego partnera i przeniosła do jego nowej posiadłości.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Teraz zachodnie portale zastanawiają się nad inną rzeczą. Na najnowszych zdjęciach, jakie zrobili celebrytce paparazzi wyraźnie widać, że ma już pierwsze siwe włosy. 36-latka wyjątkowo dbała o włosy i od lat farbowała je na ciemny brąz. Serwis "Hollywood Life" nie ma wątpliwości, co do powodu siwienia gwiazdki.

Wygląd włosów Kourtney opowie Wam całą historię o jej związku. Na pewno nie było jej łatwo, bo Scott spowodował, że miała dużo stresów na głowie, ale... Kardashianki obsesyjnie dbają o swój wygląd, czy takie zaniedbanie można uznać za normalne? - zastanawia się amerykański portal.

9-letni związek Kourtney ze Scottem Disickiem to już przeszłość. Ale siwe włosy na głowie najstarszej Kardashianki zdają się mówić, że trudno było jej się pogodzić z takim stanem rzeczy.

amelka

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.