Courteney Cox niedawno: Botoks jest fantastyczny, ale nie mogę ruszać twarzą. Odstawiła go. I wygląda rewelacyjnie

Jeszcze do niedawna Courteney Cox zdecydowanie nadużywała botoksu. Nienaturalnie gładka twarz i mocny makijaż potęgowały wrażenie sztuczności. Ona sama twierdziła, że zrobi wszystko, by zatrzymać proces starzenia się. Dziś zachwyca naturalnością!

Courteney Cox znana była z miłości do medycyny estetycznej. Ostrzykiwała twarz botoksem, powiększała usta kwasem hialuronowym. Dziś gwiazda "Przyjaciół" odstawiła wszelkie "upiększacze" i wygląda... zdecydowanie lepiej! Delikatne zmarszczki dodają jej tylko uroku. Cox wygląda naturalnie i promiennie. Widać to świetnie na najnowszych zdjęciach. Miała na nosie okulary przeciwsłoneczne i minimalny makijaż. Jej "prawdziwa" twarz prezentuje się świetnie. I taką chcemy ją oglądać!

<< BEZ BOTOKSU WYGLĄDA LEPIEJ! >>

W 2013 roku otwarcie mówiła o kolejnych zabiegach, jakim się poddaje. Opowiadała o używaniu lasera i botoksu. Już wtedy wiedziała jednak, że wcale on jej nie służy.

Myślę, że botoks jest fantastyczny i jednocześnie okropny. Czuję się dziwnie, kiedy nie mogę ruszać twarzą - wyjaśniła w rozmowie z Newyou.com.

W życiu Courteney również wszystko układa się ostatnio wspaniale. Ona i jej partner Johnny McDaid planują już wkrótce się pobrać. Gdy paparazzi spotkali ostatnio aktorkę w Los Angeles, zapytali właśnie o ślub. Nie odpowiedziała, kiedy do niego dojdzie, ale podziękowała im, gdy skomplementowali jej urodę.

aga

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Partner - materiał

celebrity look

Więcej o: