18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie
dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Szokujące zachowanie nastolatka. Chciał być jak Popek. Pociął sobie twarz. "Nie wierzę, porąbało cię konketnie" [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

Nastolatek z Kalisza chciał upodobnić się do swojego idola. Zrobił skaryfikacje jak "król Albanii", a zdjęcia pokazał w internecie.

Popek Monster swoją sławę zawdzięcza nie tylko twórczości, ale też charakterystycznemu wyglądowi. Jego twarz pokrywa ogromna skaryfikacja, która nadaje mu przerażający wygląd. Raper cieszy się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród młodzieży. Jeden z jego fanów pokazał na Facebooku zdjęcia, które szybko obiegły sieć. Chłopak z Kalisza pociął sobie twarz, a rezultatem postanowił się oczywiście pochwalić.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Najpierw przerażającą zmianę komentowali jego znajomi, którzy z trudem wierzyli w to, co widzą:

Karol SekułaKarol Sekuła Facebook.com/Karol Sekuła Facebook.com

Fotografię chłopaka jeden z fanów rapera wkleił też na profil Popka Monstera. Król Albanii nie wyraził jeszcze swojego zdania na ten temat, ale internauci nie zostawili na chłopaku suchej nitki:

Karol SekułaKarol Sekuła Facebook.com/Karol Sekuła Facebook.com

Na Facebooku powstał już fanpage nastolatka, który póki co ma nieco ponad 10 tysięcy fanów. Do idola, którego "lubi" ponad 230 tys. internautów brakuje mu jeszcze sporo.

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.