Kamilla Baar i Piotr Kochański wzięli ślub. "Było skromnie, ale niezwykle romantycznie"

Aktorka poślubiła warszawskiego prawnika podczas skromnej uroczystości w Lizbonie. Chcieli uniknąć zbędnej pompy - relacjonuje "Fakt".

Kamilla Baar w czerwcu ubiegłego roku ogłosiła rozstanie ze swoim wieloletnim partnerem Wojciechem Błachem, z którym wychowuje czteroletniego syna Bruno. Wkrótce potem media obiegły informacje o nowym mężczyźnie w jej życiu. Z 55-letnim prawnikiem Piotrem Kochańskim pierwszy raz na salonach pojawiła się w grudniu 2014 roku. Jak donosi "Fakt", para jest już po ślubie. Uroczystość miała miejsce w polskiej ambasadzie w Lizbonie.

Kamilla i Piotr chcieli wziąć ślub dyskretnie, w czasie krótkiego wakacyjnego wyjazdu, w wyjątkowym miejscu. Wybrali Lizbonę, bo oboje uważają, że jest jednym z najpiękniejszych miast świata. Uroczystość była wyjątkowo kameralna. Aktorka i adwokat chcieli uniknąć zbędnej pompy, dlatego zabrali ze sobą tylko dzieci i świadków. Było skromnie, ale niezwykle romantycznie - opisuje źródło tabloidu.

Jak relacjonuje "Fakt", którego fotoreporter był jednym z nielicznych gości uroczystości, na świadków para wybrała wspólnika i przyjaciela prawnika, Rafała Ziębę oraz jego żonę Monikę, którym towarzyszyła córka. Na ślubie nie mogło zabraknąć też dwóch synów młodej pary (z poprzednich związków). Po uroczystości goście udali się na kolację do ogrodów jednego z hoteli, gdzie podano owoce morza i lokalne słodycze.

Kamilla wyglądała zjawiskowo. Miała na sobie koralową suknię marki Marc Cain ( ZOBACZ SUKNIĘ ), a w dłoniach trzymała wiązankę kwiatów, którą świadkowie przywieźli na tę okazję aż z Krakowa, ze znanej kwiaciarni Evy Klimek - podaje więcej szczegółów tabloid.

Dla Kamilli Baar jest to drugie małżeństwo. W latach 2005-2009 była żoną aktora Wojciecha Solarza.

Zobacz też:

Kamilla Baar od lat wygląda jak nastolatka. Zapytaliśmy się o jej sposób na urodę

Zobacz wideo

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Agora SA