Nicole Kidman z każdym wyjściem przeraża nas coraz bardziej. Co się dzieje z jej nosem? "Twarz aktorki i jej męża zlewają się w jedną"

Nicole Kidman zarzekała się w zeszłym roku, że kończy z botoksem. Tymczasem jej twarz wygląda inaczej, za każdym razem, gdy ją widzimy. Niestety - coraz gorzej.

Nad tym, co dzieje się z twarzą Nicole Kidman ostatni raz zastanawialiśmy się niecały miesiąc temu, kiedy, bez większych sukcesów, próbowała się uśmiechnąć na imprezie z okazji zakończenia produkcji "American Idol". Mimo tak krótkiego upływu czasu, aktorce ponownie udało się nas zaskoczyć. Na wtorkowej gali CMT Awards znów zwracała na siebie uwagę nieruchomą twarzą, a nam szczególnie "podejrzany" wydał się jej wyjątkowo wąski nos. Makijaż, czy kolejne poprawki?

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Jak ona to robi? Na jej twarzy nie ma ani jednej zmarszczki! Aktorka pokonuje swój wiek - komentuje "Daily Mail".

Cóż, odpowiedź na pytanie "jak ona to robi" nie jest raczej trudna. Zasadniej byłoby raczej zapytać: "kiedy przestanie". Na imprezie Kidman towarzyszył jej mąż Keith Urban, który również co raz mnie przypomina siebie. Zdaniem niektórych internautów komentujących zdjęcia na Twitterze, jest teraz podobny do...Nicole.

Twarz aktorki i jej męża zlewają się w jedną - napisała jedna z nich.

Przypomnijmy jak "botoksowe małżeństwo" wyglądało niecały miesiąc temu. Też wydaje Wam się, że jest jeszcze gorzej?

Nicole Kidman, jej mąż i ich nieruchome twarze na imprezie. W pewnym momencie spróbowała się uśmiechnąć. TO BYŁ BŁĄD

Zobacz wideo

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o: