Dziewczyna prowadzi go za rękę przez świat. Te zdjęcia zna każdy. Teraz sfotografowali w ten sposób własny ŚLUB. Zachwycające!

Murad Osmann i Natalia Zakharova to para Rosjan, która razem podróżuje i fotografuje się w różnych zakątkach globu. Projekt Osmanna "Follow me" stał się sensacją, a bajeczne zdjęcia zachwycają cały świat. Teraz pokazali najbardziej wyjątkowe.

Murad Osmann, 30-letni rosyjski fotograf i producent muzyczny, stworzył cykl zdjęć zatytułowanych "Follow me", które regularnie umieszczał na swoim Instagramie . Fotografie mają jedną artystyczną koncepcję - przedstawiają jego ukochaną, Natalię Zakharovą, która trzyma go za rękę i ciągnie w różne malownicze miejsca. Dziś jego twórczość zna cały świat - 2,8 miliona obserwatorów na Instagramie, ponad 114 tys. fanów na Facebooku. Teraz Osmann pokazał najbardziej wyjątkowe zdjęcia - z własnego ślubu.

Obiecuję trzymać cię za rękę i mówić, jak bardzo cię kocham, codziennie do końca naszego życia - napisał Murad pod zdjęciem.

<< ZOBACZ PIĘKNE ZDJĘCIA >>

Nie byliby sobą, gdyby ten ważny dzień nie odbył się również w klimatycznej scenerii. Panna młoda miała na sobie przepiękną, spektakularną suknię (zaprojektowaną przez Verę Wang) i wyglądała niczym księżniczka z bajki.

Zobacz wideo

Para rozpoczęła publikowanie zdjęć na profilach społecznościowych w 2011 roku. Byli wtedy na wycieczce w Barcelonie. Podobno cały pomysł zrodził się, gdy zniecierpliwiona Natalia prosiła, by Murad przestał robić jej zdjęcia, wzięła go za rękę i pociągnęła za sobą. Inspiracja stała się zwyczajem. Na zdjęciach zmieniają się krajobrazy, stroje i fryzura bohaterki. Natomiast koncepcja fotografii jest zawsze taka sama - widać na nich sylwetkę Natalii oraz splecione ręce - jej i Murada. Wspólnie odwiedzili już m.in.: Bali, Singapur, Indie, USA, Chiny, Włochy, czy Hiszpanię.

Czekamy na zdjęcia z podróży poślubnej!

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Materiały partnerów

celebrity look

Więcej o:
Copyright © Agora SA