Mała Ania zdradza przepis na domowy peeling. Nie zgadniecie, czym związała sobie przy okazji włosy. "Oszalałaś?"

Uczestnika "Warsaw Shore" udziela kolejnych kosmetycznych porad na swoim blogu. Jest bardzo pomysłowo.

Mała Ania wspólnie z koleżanką z programu, Magdą, założyły bloga, na którym dzielą się z fankami poradami stylizacyjnymi, kosmetycznymi i związanymi ze zdrowym stylem życia. Mała zdradzała już receptur ę słynnego "kremu na syfy", teraz wyjawiła internautkom swój pomysł na peeling. Przepis jest bardzo prosty: olej i sól. Zdaniem Ani, sprawdza się rewelacyjnie. Nie to jednak zaskoczyło nas najbardziej w jej ostatnim wpisie na blogu. Ania opowiedziała, że przypadkiem wynalazła świetny sposób na wiązanie włosów podczas zabiegów kosmetycznych.

Zgubiłam gdzieś swoją gumkę do włosów. Szukałam czegokolwiek, by spiąć włosy stojąc w wannie cała w oleju. Spojrzałam na majtki i mówię: Nieee, Mała, oszalałaś?. Myślałam, że się nie uda. Bielizna spięła mi lepiej włosy niż prawdziwa gumka. Czaicie?! Zawiązałam na głowie koka i użyłam tych majtek. Teraz kiedy gdzieś wyjadę i zapomnę gumki do włosów, to ogarnę akcję z majtkami, oczywiście czystymi, haha! Szczerze, to nawet tak źle to nie wygląda - napisała na Emandemws.blogspot.com.

Gwiazda "Warsaw Shore" zademonstrowała nawet, jak wykonać taką oryginalną "gumkę do włosów".

Mała Ania robi gumkę do włosów z majtekMała Ania robi gumkę do włosów z majtek Emandemws.blogspot.com

Emandemws.blogspot.com

Wypróbujecie? ;)

Zobacz też:

Mała z 'Warsaw Shore' wychodzi na ulicę ze starym zdjęciem i pyta: Co o niej sądzicie? Takich odpowiedzi nie przewidziała

Zobacz wideo

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Materiały partnerów

celebrity look

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.