Duża Ania powiększyła usta. "Nie lubiłam swoich niteczek". Mała Ania poprawiła uszy, a Ewelina? Metamorfozy dziewczyn z WS

Duża Ania nie tylko powiększyła usta, ale i piersi. Opowiedziała o tym szczegółowo na Facebooku. Mała Ania przyznała, że uszy były jej "zaj*bistym kompleksem". Ewelina okazała się... naturalną blondynką. Zobacz, jak zmieniały się gwiazdy "Warsaw Shore".
"Duża" Ania Facebook.com/AniaWarsawShoreMTV

Duża Ania

Pierwszą operacją Dużej Ani było powiększenie ust. Gwiazda programu zrobiła to pod koniec 2013 roku.

Nie lubiłam swoich niteczek i delikatnie je zrobiłam - tłumaczyła powody zabiegu na Facebooku.

Duża Ania w 2013 i 2015 roku.

"Duża" Ania w 2013 i 2015 roku Mat. prasowe/Facebook.com/AniaWarsawShoreMTV

Duża Ania

Po ustach przyszedł czas na piersi. Cały proces, począwszy od pozostania w klinice aż do zagojenia się ran skrupulatnie dokumentowała na Facebooku. Tam też znalazła się obszerna relacja z zabiegu.

Pan doktor na podstawie warunków anatomicznych określa, co nam wolno a co nie - ja miałam to szczęście ze jako wysoka kobieta o symetrycznej i stosunkowo szerokiej klatce mogłam pozwolić sobie na całkiem pokaźny, ale równie naturalnie wyglądający biust - mówiła. -  Wszystko dla mnie, co złe, zaczęło się w momencie, kiedy położyłam się na łóżku i zaczęli mnie podłączać do wszystkiego, wpadłam w panikę, zaczęłam ryczeć jak bóbr - że nie chcę, że się boję, panicznie bałam się narkozy, bałam się, że się nie obudzę- bałam się stracić kontrolę, ale Pani anestezjolog oraz asystentka chirurga zaczęły mnie głaskać, jedna po głowie, druga po rączkach.

Duża Ania w 2014 i 2015 roku.

Eliza z Warsaw Shore Eliza z Warsaw Shore Kapif

Eliza

Eliza jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy programu. Jest związana z inną gwiazdą "Warsaw Shore", Trybsonem, z którym ma dziecko.

Tak naprawdę sporo przytyłam i nie spodziewałam się, że aż tyle przytyję. Myślałam, że przez całą ciążę tyle przytyję, a jestem dopiero w trochę większej połowie... 10, prawie 12 kilogramów, bo ważyłam 52 kilogramy, a teraz ważę 63, 64. Wszyscy mi jednak mówią, że tego nie widać, że poszło mi w cycki, więc bardzo się cieszę - mówiła w rozmowie z Plotek.pl.

Eliza w 2013 i 2015

Eliza i Trybson Eliza i Trybson Screen z Facebook.com/Eliza Warsaw Shore

Eliza

Nie przeprowadzała operacji plastycznych, za to na Facebooku pokazywała, jak bardzo zmienia się jej sylwetka pod wpływem ciąży.

Męczy mnie już wszystko, opuchłam i czuję się jak słoń - pisała na Facebooku tuż przed porodem.

Eliza w 2014 i 2015 roku.

Mała Ania Mała Ania Screen z Facebook.com/Mała Ania

Mała Ania

Małej Ani nie zależało na zachowaniu umiaru. Skoro mogła, to sobie zmieniła. Sporo.

U mnie zmieniło się bardzo dużo. Z czarnego stałam się w końcu blondynką. Poprawiłam sobie usta, ale nie za dużo. Nie chciałam być spompowana, jakby mi ktoś nastukał. Zrobiłam sobie uszy, bo miałam zaj*bisty kompleks: uszy odstawały, a teraz już są piękne i eleganckie - wyznała w programie "Warsaw Shore.

Mała Ania w 2014 i w 2015 roku.

Mała Ania Mała Ania Kapif

Mała Ania

Zmiany w wyglądzie przypłaciła sporym hejtem, który przyszedł z internetu. Antyfanom celebrytki nie spodobało się, że poprawia urodę. Stali się na tyle dokuczliwi, że wreszcie im odpowiedziała.

Miałam nie reagować, ale muszę - napisała na swoim FB. - Po 1, to moje życie, po 2, tym, że piję alkohol (jak połowa Polski) nie robię nikomu krzywdy. Po 3, jak nie odpowiada Wam moja osoba, to proponuję ponownie nacisnąć "Lubię to" i po problemie. Poza wyglądem (z którego jestem zadowolona) nic się nie zmieniło. Charakter pozostał taki sam i dalej jestem Małą która ma wy*bane:p Dziękuję moim fanom, którzy są ze mną cały czas. Na temat słabych hejterow powiem tak... Przed programem nie wchodziłam na fp gwiazd i nie wypisywałam głupot, bo byłoby mi wstyd, gdyby moi znajomi widzieli, że robię z siebie idiotkę, pisząc, że ktoś "ma iść do roboty" albo inne takie. To strasznie żenujące, zresztą w wywiadzie już powiedziałam, co mogą mi zrobić hejterzy, "pocałować mnie w dupę" i tego trzymam się dalej.

Mała Ania w 2013 i 2015 roku.

Ewelina Warsaw Shore Ewelina Warsaw Shore Screen Fotka.pl/Facebook.com/Ewelina Warsaw Shore

Ewelina

Ewelinę poznaliśmy jako brunetkę, jednak nie jest to jej prawdziwy kolor włosów. Jakiś czas temu pochwaliła się zdjęciami, na których jest... blondynką i to naturalną. W pewnym momencie nawet spróbowała wrócić do blondu, ale krytyka fanów sprawiła, że znowu zrezygnowała z tego koloru.

Długo nie wytrzymałam - przyznała na Facebooku.

Faktycznie. Wytrzymała aż... 4 dni.

Ewelina kilka lat temu i w 2014 roku.

Ewelina Warsaw Shore Ewelina Warsaw Shore Screen z Facebook.com/Ewelina Warsaw Shore

Ewelina

Ewelinę z racji jej nieco okrągłej sylwetki często nazywano "Ewędliną". Celebrytka wzięła to sobie do serca i popracowała nad sylwetką. Mimo to zachowała do siebie nieco dystansu. Na jesieni ubiegłego roku pokazała zdjęcie, do którego pozuje trzymając bluzkę z charakterystycznym, "mięsnym" nadrukiem.

Międzynarodowe targi mody. Z serii #Ewędlina. Hahaha - podpisała zdjęcie.

Ewelina w 2014 i w 2015 roku.

A oto i "to" zdjęcie:

Ewelina Warsaw ShoreScreen z Facebook.com/EwelinaWarsawShoreMTV

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.