Michelle Obama na siłowni. Rękawice bokserskie i obcisły strój sportowy. Tak trenuje pierwsza dama

Bez taryfy ulgowej. Każde z ćwiczeń Michelle Obama wykonuje z pełnym zaangażowaniem.

Film z sali treningowej Michelle Obama zaprezentowała na Instagramie. Widzimy na nim pierwszą damę skaczącą na skakance, ćwiczącą brzuszki, przysiady, podnoszenie ciężarów i boks. W ten sposób żona prezydenta USA włączyła się do akcji #GimmeFive, w ramach której można pokazać pięć sposobów na zachowanie zdrowia i kondycji.

Jeżeli trenujesz, upewnij się, że w pobliżu jest trener albo rodzice, żeby mogli pokazać ci, jak zrobić to prawidłowo - Michelle Obama demonstruje, jak ćwiczy i jednocześnie przestrzega, żeby ćwiczyć pod opieką kogoś kompetentnego.

Podczas podnoszenia ciężarków obok pierwszej damy widzimy instruktora, który czuwa nad właściwym wykonaniem ćwiczenia.

Can you #GimmeFive, FLOTUS-style? If you're new to these workouts, make sure you have a coach or a parent around to show you the ropes.

Michelle i Barack Obamowie znani są ze zdrowego stylu życia i z zamiłowania do ćwiczeń. Podczas ubiegłorocznej wizyty prezydenta USA w Polsce, ćwiczący na siłowni w warszawskim hotelu Marriott goście ze zdumieniem zobaczyli, że dołączył do nich Barack Obama. Plotek.pl jako pierwszy wtedy opublikował zdjęcia ćwiczącego prezydenta.

alex

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.