Mała Ania odpięła doczepiane włosy. Pokazała się w nowej fryzurze i "bez tapety"

Doczepki, platyna, mocny makijaż - kierunek, w który zmierzał wizerunek uczestniczki "Warsaw Shore" nie spodobał się jej fanom. Teraz mamy dla nich dobrą wiadomość.

Wszystkie uczestniczki kontrowersyjnego programu o imprezach i piciu wódki przeszły sporą metamorfozę, ale najbardziej, w porównaniu z pierwszym sezonem, zmieniła się chyba Mała . Fani kolejne zmiany witali różnie, ale nawet operacja odstających uszu nie wywołała tyle emocji, co doczepki i przefarbowanie włosów na platynowy blond. "Tragedia, disco polo, wieśniara" - tak najkrócej można opisać reakcje internautów na ostatnią metamorfozę .

Dla fanów Ani mamy dobrą wiadomość - gwiazda reality show zdecydowała się na powrót do bardziej naturalnego wizerunku. Na Facebooku pokazała zdjęcie bez doczepionych pasem i "tapety".

Mała AniaMała Ania Facebook.com/AniaMalaWarsawShoreMTV Facebook.com/AniaMalaWarsawShoreMTV

Internautom taka zmiana bardzo przypadła do gustu. Niemal jednogłośnie ocenili ją na plus, zauważając, że Mała Ania z powrotem zaczęła wyglądać na swój wiek.

Piękne włosy, po co je szpecić dopinkami?
Pięć lat mniej!
I teraz Ania będzie pytana o dowód wchodząc do klubu.
O wiele lepiej wyglądasz bez tej całej tapety i przedłużanych włosów.
Taka naturalna najlepsza, włosy od razu świeższe - pisali internauci.

Inni dostrzegli, że za świeży wygląd Małej odpowiedzialny jest jeszcze jeden czynnik.

Komentarz z Facebooka Małej AniKomentarz z Facebooka Małej Ani Facebook.com/AniaMalaWarsawShoreMTV Facebook.com/AniaMalaWarsawShoreMTV

A jak Wam się podoba? Lepiej? Zagłosujcie w sondzie.

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Zobacz też:

Wyszliśmy z Eweliną i Pawłem z "Warsaw Shore" na ulice Warszawy. Pytali przechodniów o program. Większość ich NIE POZNAŁA. "Gdybym ich spotkał, to..."

Zobacz wideo

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Jak podoba Wam się nowy wizerunek Małej Ani?
Więcej o: