Nic do ukrycia? Tori opowiada w swoim reality show o prywatnym życiu, a Shannen Doherty: Moje serce pęka

Dwie koleżanki z planu "Beverly Hills 90210". Jedna ma własne reality show, w którym odważnie obnaża szczegóły swojego życia prywatnego, druga ogląda to i czuje się "nieswojo".

Dawna gwiazda "Beverly Hills 90210", Tori Spelling, ma własne, celebryckie reality show, "True Tori". Jak można się spodziewać po jego tytule, przedstawia serialową Donnę Martin taką, jaka jest "naprawdę". W rezultacie otrzymujemy sagę w odcinkach, w której celebrytka opowiada na przykład o niewierności męża . Shannen Doherty w poniedziałek skomentowała to w programie The Meredith Vieira Show.

Myślę, że to jest bardzo prawdziwe. Moje serce pęka. Życzę Tori dużo dobrego, szczęśliwego życia i szczęśliwego małżeństwa. Ma piękne dzieci - mówiła Doherty.

Serialowa Brenda Walsh starała się przy tym usprawiedliwić Spelling, regularnie serwującą publiczności swoistą telenowelę o swoim życiu.

To musi być dla niej jak katharsis, to jej sposób radzenia sobie z tym, forma terapii. Wiele razy czułam się nieswojo oglądając show, ponieważ ją znam.

Tori Spelling jest żoną 48-letniego Deana McDermotta. Kamery pojawiły się w ich domu po tym, jak wyszedł na jaw romans McDermotta z Emily Goodhand w grudniu 2013 roku. Małżeństwo ma czwórkę dzieci. Mąż celebrytki chodzi na terapię, na której leczy się z uzależnienia od seksu.

To nie była jedyna wypowiedź Doherty o reality show jej dawnej koleżanki z serialu. W rozmowie z SiriusXM Radio powiedziała, że sama nie widzi siebie w podobnej roli.

Nigdy, nawet za milion lat, nie zdecydowałabym się na to dla siebie. W ogóle. Ale - to jej wybór, jak chce sobie z tym poradzić.

W rozmowie z Meredith Vieirą nie zabrakło jednak i lżejszych momentów. Gospodyni programu przyznała, że jednym z jej ulubionych fragmentów "Beverluy Hills 90210" był epizod pokazujący ukończenie przez Donnę liceum.

Wy nie śpiewałyście "Absolwentka Donna Martin", naprawdę wkurzyłyście reżysera tym, co śpiewałyście, co to było? - dopytywała, choć zapewne z góry znała odpowiedź.
Śpiewałyśmy "Onanistka Donna Martin", ponieważ w tym czasie w serialu była dziewicą - odparła ze śmiechem Doherty.

Cóż, to ma sens!

Tori SpellingTori Spelling AP/Dan Steinberg AP/Dan Steinberg

alex

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.