Botoks, implanty i... opłakane skutki poprawiania matki natury! Te gwiazdy przesadziły z operacjami plastycznymi

Zobacz, jak gwiazdy wyglądają obecnie, a jak prezentowały się zanim zaczęły się "upiększać".

Priscilla Presley Priscilla Presley JUAN RICO/FAME PICTURES/EAST NEWS/Mandatory Byline: Juan Rico/Fame Pictures

Priscilla Presley

Priscilla Presley ma obecnie 67 lat. Gdy wyszła za Elvisa, zwróciła na siebie uwagę mediów, które uznały ją za jedną z najpiękniejszych kobiet. Szkoda, że ta piękność o klasycznych rysach w pogoni za młodością, przeszarżowała z botoksem i operacjami plastycznymi.

Oto jak wyglądała w 1988 roku.

Priscilla Presley, 1988 rokEastNews

Amanda Lepore Amanda Lepore AP

Amanda Lepore

Amanda Lepore, jest jednym z najbardziej znanych transseksualistów na świecie, a także modelką i aktorka erotyczną. Gdy miała 17 lat przeszła operację zmiany płci. Od tego czasu też sukcesywnie upodabnia się do kobiety. Ale dawno już przekroczyła granicę.

Tak prezentowała się ponad dwa lata temu.

Tori Spelling Tori Spelling imageshack.us

Tori Spelling

Dzięki roli w kultowym serialu Beverly Hills 90210 uznawana była za najbardziej znaną dziewicę Hollywood. Obecnie ta 40-letnia córka znanego producenta Aarona Spellinga znana jest przede wszystkim właśnie z niefortunnych operacji plastycznych.

Tori SpellingAP/Dan Steinberg

W latach 90-tych wyglądała tak:

Tori Spelling - Donna Martin / mat. promocyjne

Tara Reid Tara Reid SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Tara Reid

Aktorka znana z "American Pie"ma obecnie 37 lat. Poprawiać urodę zaczęła kończąc 30-tkę. Wtedy też zadeklarowała, że zamierza mieć idealne ciało. Niestety wybrała drogę na skróty: skalpel i liposukcję.

Tara ReidSPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

A jeszcze dekadę temu wyglądała tak:

Tara Reidmat. promocyjne

Daryl Hannah Daryl Hannah VB/PERSONASTARS/CAPITALPICTURES/EAST NEWS/VB/PersonaStars/CapitalPictures

Daryl Hannah

Daryl Hannah to bez wątpienia ikona piękna lat 80-tych. Jej subtelną urodę mogliśmy podziwiać m.in. w "Orłach Temidy" z 1986 roku, gdzie partnerowała Robertowi Redfordowi.

Daryl HannahOrły Temidy

Jeszcze w "Kill Billu", nakręconym w 2003 roku mogliśmy podziwiać ślady jej dawnej urody.

Daryl HannahKill Bill vol. 1

Niestety, implanty i botoks zrobiły swoje. Teraz twarz gwiazdy wygląda jak z plastiku.

Carrot Top Carrot Top Acidcow.com

Carrot Top

Scott Thompson, bardziej znany jako Carrot Top, jest jednym z najbardziej ekscentrycznych komików i to nie tylko ze względu na swoją ognistą czuprynę i specyficzne poczucie humoru. Jego wygląd bowiem zdradza, że artysta miał bliski kontakt ze skalpelem chirurgicznym, a groteskowo powiększone mięśnie to najprawdopodobniej efekt sterydów i implantów umieszczonych w barkach.

Jeszcze w 1994 roku wyglądał jak "normalny" komik:

Carrot Topacidcow.com

Pamela Anderson. Pamela Anderson. East News

Pamela Anderson

Gwiazda "Słonecznego patrolu" jest naocznym przykładem, że co za dużo, to niezdrowo. Liczne operacje plastyczne, mające w założeniu poprawić wygląd Pameli Anderson, finalnie dały efekt daleki od idealnego. A przecież jeszcze w latach 90-tych, będąc w związku z artystą rockowym Tommym Lee, potrafiła zachwycić urodą.

Pamela Anderson, Tommy LeeEast News

Poddana magii skalpela i botoksu wygląda tak:

pamela anderson FORUM

Latoya Jackson Latoya Jackson EAST NEWS/GONZALO OCAMPOS

Latoya Jackson

Trudno policzyć wszystkie operacje nosa i kości policzkowych, jakie przeszła Latoya Jackson. Jednak jej desperacka próba ocalenia swojego imponującego seksapilu z lat 90-tych ubiegłego stulecia raczej nie przyniosła spodziewanego rezultatu. Chyba za bardzo zaufała chirurgii plastycznej i w pogoni za urodą zagubiła naturalne gdzieś proporcje twarzy. A oto jak wyglądała w czasach, kiedy jeszcze miała jędrne ciało i nie wahała się go eksponować:

Latoya JacksonEast News

Donatella Versace. Donatella Versace. AP

Donatella Versace

Pierwszą i największą, a w każdym razie najbardziej rzucającą się w oczy, ofiarą zabiegów kosmetycznych Donatelli Versace stały się jej usta. Oprócz tego przeszła jeszcze rozliczne operacje m.in. kości policzkowych i piersi, które stercząc, wyglądają dość dziwnie na tle obwisłego ciała.

SAINT TROPEZ LE 05/08/2005 ******NO CREDIT****** DONATELLA VERSACE ON HOLIDAY ON A BOAT IN SAINT TROPEZ, SOUTHERN FRANCE.MAXPPP/GASP

A oto jak wyglądała jej twarz ileś tam operacji plastycznych wcześniej:

PHOTO: EAST NEWS/SPLASH NEWS Donatella Versace at the opening of the exhibition 'Versace at the V & A - A Retrospective of Gianni Versace' at the Victoria and Albert museum in London. Gianni Versace was born in 1946 and shot dead in 1997 outside his Florida Home EAST NEWS/

Michaela Romanini. Michaela Romanini. Screen z youtube.com

Michaela Romanini

Operacje plastyczne to w tym przypadku jakieś nieporozumienie. To, co Michaela Romanini pozwoliła zrobić ze swoją twarzą upodobniło ją upodobniło ją do postaci z kreskówki albo z horroru. A przecież nie zawsze tak było, wystarczy obejrzeć poniższą kreację. Czyż nie lepiej było pozostawić sprawy w rękach natury?

Kenny Rogers Kenny Rogers LFI/PHOTOSHOT/REPORTER/Dennis Van Tine

Kenny Rogers

Piosenkarz Kenny Rogers mógł się spokojnie starzeć bez interwencji chirurga. Postanowił jednak poprawić sobie brwi, przez co jego oczy nabrały specyficznego wyrazu tak, jakby ich właściciel był wiecznie zdziwiony. Po jakimś czasie artysta przyznał, że popełnił błąd poddając się zabiegowi. Jednocześnie wyraził nadzieję, że w przyszłości jego oczy odzyskają naturalny, "ciepły" wyraz.

KENNY ROGERS 1982.E5127A.(Credit Image: ? Ralph Dominguez/Globe Photos/ZUMAPRESS.com)ZUMA PRESS/Globe Photos

Nikki Cox Nikki Cox COLOURPRESS.COM/Celebrity Photo/colourpress.com

Nikki Cox

W tym przypadku chirurgiczne poprawianie natury także się obróciło przeciwko pacjentce. Napompowane kwasem hialuronowym usta oraz implanty napinające skórę zmieniły twarz Nikki Cox w coś na kształt maski. Patrząc na zdjęcie sprzed zaledwie dekady trudno uwierzyć, że gwiazda uznała chirurgiczną interwencję w swoją urodę za niezbędną.

NIKKI COX in The Jake Effect Filmstill - Editorial Use Only FSN-B info@filmstills.net www.filmstills.net Supplied by FilmStills.net SUPPLIED BY FILMSTILLS.NET/Supplied by FilmStills.net

Jocelyn Wildenstein Jocelyn Wildenstein EAST NEWS/CATUFFE/SIPA

Jocelyn Wildenstein

Jocelyn Wildenstein, znana jako Cat Woman, potrafiła wydać w ciągu roku 4 miliony dolarów na chirurgię plastyczną. Jak widać, było warto. Groteskowo naciągnięta skóra wokół oczu i napompowane do granic możliwości wargi pozwoliły jej zdobyć mało zaszczytny tytuł królowej chirurgii plastycznej.

NY : Jocelyne Wildenstein.  Liza Minnelli was the surprise guest on the runway for the annual Dennis Basso fashion show at the Pierre Hotel in Manhattan.EAST NEWS/CATUFFE/SIPA

Pete Burns Pete Burns EastNews

Pete Burns

Były lider formacji Dead or Alive, Pete Burns pozwolił sobie powiększyć wargi, wstawić implanty oraz poprawić kilka miejsc w okolicach nosa. ANastępnie wydał wszystkie swoje oszczędności na 18-miesięczną kurację po tym, jak wskutek zabiegów doszło do zakażenia skutkującego brzydkimi bliznami.

Pete BurnsDead Or Alive

Bruce Jenner Bruce Jenner TONYA WISE/LONDON ENT/SPLASH /EAST NEWS/Tonya Wise/London Ent/Splash

Bruce Jenner

Bruce Jenner, ojczym Kim Kardashian i były sportowiec, również postanowił upiększyć swoją twarz. Jednak chyba przesadził z liftingiem. Jego przystojna, młodzieńcza twarz po zabiegach stała się bowiem nieco zniewieściała, co raczej nie było celem Jennera. Oto jak wyglądał w 1988 roku, kiedy mu się jeszcze nie śniły wizyty u chirurgów plastycznych:

Bruce JennerEast News