On obłędnie przystojny, ona to seksbomba. Oficjalnie ma chłopaka, ale... "Byli razem w klubie, całowali się"

Możliwe, że na naszych (może nie do końca) oczach rodzi się właśnie uczucie między jednymi z najpiękniejszych ludzi w Hollywood. Świadkowie widzieli już czułość i trochę namiętności. A co dokładnie?

Alexandra Skarsgarda kobiety na całym świecie pokochały dzięki serialowi "Czysta krew". Wysokiego blondyna mogliśmy zobaczyć też w superprodukcji "Battleship: Bitwa o Ziemię". Jeśli uważacie, że jest zbyt przystojny, by wpaść w ręce którejś z poprawianych przez chirurga hollywoodzkich aktorek, z najnowszymi plotkami musicie się po prostu pogodzić, bo jego nowy obiekt westchnień to w 100% naturalna piękność. Aktor ma podobno romans z młodszą o 14 lat Margot Robbie - seksowną Naomi z "Wilka z Wall Street".

Obecnie razem pracują na planie filmu "Tarzan", wspólnie pozowali też na czerwonym dywanie jednej z charytatywnych imprez towarzyszących festiwalowi w Sundance. Jasne - to żadne dowody, ale na tym nie koniec.

Przyszli oddzielnie, a wyszli razem w większej grupie - zdradza informator magazynu "People". - Alex wchodząc na imprezę, powiedział dziewczynie przy drzwiach, że przyszedł zobaczyć się ze swoją przyjaciółką. Ona spytała go o kogo chodzi, a on odpowiedział: Margot Robbie. Wszedł tam, by się z nią zobaczyć.

Para razem z grupą znajomych szybko przeniosła się do klubu.

Razem się pojawili i razem usiedli - opowiada źródło "People". - A kanapy w tym klubie są naprawdę wąskie.

Margot RobbieMargot Robbie Andrew Evans / PR Photos / Andrew Evans / PR Photos Andrew Evans / PR Photos / Andrew Evans / PR Photos

Na imprezie było wiele osób, więc znalazł się też inny świadek zdarzeń. Temu udało się zobaczyć o wiele więcej:

Bawili się do późnej nocy, trzymali się za ręce - opowiedział E! News. - Margot i Alexander wyglądali po prostu jak para. Wciąż się dotykali, a w pewnym momencie zaczęli się całować.

Oficjalnie aktorka wciąż ma chłopaka - jest nim Tom Ackerley, pracujący jako asystent reżysera m.in. przy filmie "Szpieg" ("Rush").

Oczywiście istnieje szansa, że świadkowie dali się nieco ponieść wyobraźni - w klubach bywa ciemno, a fantazjowania o dwójce tak seksownych ludzi zdarza się każdemu. Ale z drugiej strony mając możliwość pocałowania Strasgarda czy Robbie, potrafilibyście się oprzeć?

embed
embed

jus

Więcej o: