To nie była najlepsza stylizacja Kaczorowskiej, ale i tak zachwyciła. Szczególnie fotografów. Nie uwierzycie, co do niej mówili

A miało być tak pięknie...

Kaczorowska ostatnio często pokazywała się w seksownych kreacjach i zachwycała odmienionym stylem. Jednak stylizacja z ostatniego odcinka "TzG" raczej nie wpisze się na listę najlepszych kreacji aktorki. Tym razem wcale jej to jednak nie zaszkodziło.

Ostatnio Agnieszka Kaczorowska pozytywnie zaskakiwała swoimi młodzieżowymi i seksownymi stylizacjami. Nawet, jeśli zdarzały jej się wpadki, potrafiła skutecznie odciągnąć od nich uwagę . W trzecim odcinku "Tańca z Gwiazdami" Kaczorowska nie miała zbyt dobrze dobranej charakteryzacji. Dodała młodej gwieździe lat, a karnawałowa kreacja z frędzlami, która pasowała do samby, niekoniecznie podkreślała atuty aktorki. Całość ratowały jednak, jak zwykle, wspaniałe nogi Kaczorowskiej. Najbardziej zachwyceni byli nimi fotografowie!

Agnieszka, daj i mnie nacieszyć się swoją urodą. Zjawiskowa. To prawdziwa rzadkość - dało się słyszeć wśród fotoreporterów.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA AGNIESZKI KACZOROWSKIEJ >>

W trzecim odcinku "Tańca z Gwiazdami" Agnieszka Kaczorowska zatańczyła z Rafałem Maślakiem dynamiczną sambę. Parze nie udało się jednak oczarować jurorów swoimi umiejętnościami i dostali tylko 25 punktów. Michał Malitowski na koniec wykazał się znajomością twórczości Braci Figo Fagot i dorzucił:

O Boże, Boże, Bożenko... jak mogłaś to zrobić z Maślakiem!

al

Więcej o: