Od miesięcy plotkowano o ich rozwodzie. A Beyonce i Jay Z zrobili coś, czego nikt się nie spodziewał

Wiedzą, jak zaskoczyć.

Nigdy wprost nie komentują plotek i tak było też w tym przypadku. Co jakiś czas jedynie na stronie Beyonce pojawiały się zdjęcia z Jayem. Teraz już wiadomo, że nie ma żadnego kryzysu - para odnowiła przysięgę małżeńską.

Beyonce i Jay Z pierwszy ślub wzięli 4 kwietnia 2008 roku. Teraz zdecydowali się na odnowienie przysięgi. Wszystko odbyło się na Korsyce, gdzie para, w gronie rodziny, świętowała 33. urodziny Beyonce .

Świadkami krótkiej, ale bardzo romantycznej ceremonii na prywatnej plaży była mama Beyonce, Tina, córka pary, Blue Ivy i mała grupa bliskich przyjaciół. Beyonce i Jay ułożyli dla siebie nową przysięgę, inną niż w 2008 roku. Drugi ślub uczcili drinkami i kolacją przyrządzoną przez ich szefa kuchni. Później wynajęli za 500 tysięcy dolarów luksusowy jacht, którym pływali u wybrzeży Włoch. Mówili, że to ich drugi miesiąc miodowy - podał francuski magazyn "Grazia".

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z WAKACJI PARY >>

embed

Para podobno od teraz rocznicę ślubu chce obchodzić we wrześniu, a nie w kwietniu.

Powiedzieli przyjaciołom, że teraz przede wszystkim mocno skupiają się na wspólnej przyszłości.

Beyonce i Jay Z właśnie zakończyli swoją światową trasę "On the Run". Na koniec ostatniego koncertu w Paryżu para nie ukrywała wzruszenia.

Kochamy Paryż. Jest dla nas wyjątkowy, bo tu się zaręczyliśmy i tu została poczęta nasza córka - po tych słowach spojrzała na męża i powiedziała: - Jestem twoim największym fanem. Kocham cię.

Jay Z od razu odpowiedział:

Najwspanialsza artystka na świecie. Kocham ją. Jest moją żoną.

Choć tego nie potwierdzili, media na całym świecie spekulują, że Bey i Jay spodziewają się drugiego dziecka .

embed
Zobacz wideo

Abc

Więcej o: