Po cichu, bez rozgłosu, a czasem spontanicznie. Te gwiazdy trzymały swój ślub w tajemnicy

Gwiazdy uwielbiają robić wokół siebie szum. Przyzwyczailiśmy się, że mówią "tak" w blasku fleszy i obecności tłumów. Ale są też takie, które planują ślub w wielkiej tajemnicy i informacja o nim zaskakuje media. Oczywiście cześć nich odbywa się bardzo spontanicznie, czasami po kilku godzinach znajomości. O jakich ślubach dowiedzieliśmy się dopiero po fakcie?
Brad Pitt i Angelina Jolie Brad Pitt i Angelina Jolie Broadimage / Broadimage/EAST NEWS

Brad Pitt i Angelina Jolie

To już fakt. Angelina Jolie i Brad Pitt w końcu wzięli ślub i zrobili to w momencie, w którym nikt się tego nie spodziewał. Ceremonia odbyła się 23 sierpnia we francuskiej posiadłości pary - Chateau Miraval. Angelina miała białą suknię, a do ślubu prowadzili ją synowie. To było wielkie wydarzenie.

ALTERNATIVE CROP OF LENT107 U.S actors Brad Pitt, arrives for a photocall for the film Fury wearing a ring on his ring finger, at the Tank museum, in Bovington, Dorset, southern England, Thursday, Aug. 28, 2014.  Pitt married actress Angelina Jolie on Saturday in Chateau Miraval, France, says a spokesman for the couple. (Photo by Joel Ryan/Invision/AP)Joel Ryan/Invision/AP / Joel Ryan/Invision/AP /Invision/AP

angelina jolie, brad pitt, shilohEast News

Jay-Z i Beyonce Jay-Z i Beyonce EAST NEWS

Beyonce i Jay Z

Beyonce i Jay Z są razem już 10 lat. Pobrali się w kwietniu 2008 roku w ukochanym Nowym Jorku w absolutnej tajemnicy. W styczniu 2012 roku urodziła się ich córka, Blue Ivy. Ostatnio pojawili się razem na MTV VMA 2014, czym dość skutecznie uciszyli coraz częściej pojawiające się plotki o rozwodzie.

Beyonce i Jay-Z skan z People

EAST NEWSEAST NEWS

Ryan Reynolds, Blake Lively Ryan Reynolds, Blake Lively Janet Mayer / PRPhotos.com / Janet Mayer / PRPhotos.com

Ryan Reynolds i Blake Lively

Ceremonia odbyła się w absolutnej tajemnicy. Sławna para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w białym namiocie ustawionym w romantycznym ogrodzie na Plantacji Boone Hall w Mt. Pleasant w Południowej Karolinie. Blake Lively i Ryan Reynolds poznali się na planie filmu "Green Lantern", w którym zagrali główne role.

Ryan Reynolds i Blake LivelyMartha Stewart Weddings

Anne Hathaway i Adam Shulman Anne Hathaway i Adam Shulman EAST NEWS

Anne Hathaway i Adam Shulman

Anne Hathaway i Adam Shulman pobrali się 29 września 2012 roku. Uroczystość zaślubin odbyła się w niewielkim Ventana Inn & Spa w Big Sur w Kalifornii. Ceremonia była skromna. Gościała na niej najbliższa rodzina i przyjaciele.

Ślub Anne HathawayEastNews

Ślub Anne HathawayEastNews

Mariah Carey i Nick Cannon Mariah Carey i Nick Cannon EAST NEWS

Mariah Carey i Nick Cannon

Mariah Carey i Nick Cannon pobrali się po zaledwie sześciu tygodniach randkowania. Mają dwoje dzieci. Jednak ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu, para niedawno potwierdziła separację. Prawnicy rozpoczęli już rozmowy w sprawie rozwodu, a do podziału jest gigantyczny majątek o wartości 300 mln dolarów.

Mariah Carey i Nick CannonPeople

Mariah Carey i Nick CannonPeople

Reese Witherspoon i Jim Toth Reese Witherspoon i Jim Toth EAST NEWS

Reese Witherspoon i Jima Totha

Aktorka Reese Witherspoon poznała Jima Totha w hollywoodzkiej agencji talentów. Wzięli ślub po półtora roku znajomości. Ceremonia odbyła się 26 marca 2011 roku na rancho Reese w Ojai w Kalifornii. Chociaż zaprosili 120 gości, a wśród nich znalazły się takie sławy jak Matthew McConaughey i Gwyneth Paltrow, to udało im się zachować ślub w tajemnicy aż do ostatniej chwili.

Reese Witherspoon i Jim Tothskan z People

Reese Witherspoon i Jim Tothskan z People

Megan Fox i Brian Austin Green Megan Fox i Brian Austin Green PR Photos

Megan Fox i Brian Austin Green

Megan Fox i Brian Austin Green pobrali się w wielkim sekrecie, towarzyszył im "jedynie" fotograf magazynu People. Ślub odbył się na plaży na Hawajach w 2010 roku. Świadkiem był 8-letni syn aktora z poprzedniego związku. Para ma dwoje dzieci.

Megan Fox i Brian Austin Green skan z People

Justin Timberlake i Jessica Biel Justin Timberlake i Jessica Biel East News

Justin Timberlake i Jessica Biel

Od kiedy się zaręczyli, media prześcigały się w insynuacjach o dacie ich ślubu. Wszystko udało im się zachować w tajemnicy do dnia przed ceremonią. Małżeństwem zostali 19 października 2012 roku. Według "People", Jessica Biel i Justin Timberlake zorganizowali dla najbliższych przyjaciół ognisko w luksusowej posiadłości na włoskiej prowincji, zwiedzali też okolicę. Świętowali kilka dni. Para nadal jest razem.

 

Jessica Biel, Justin Timberlakefot. People

 

Justin Timberlake, right, and Jessica Biel  arrive at the Metropolitan Museum of Art Costume Institute gala, Monday, May 3, 2010 in New York.  (AP Photo/Evan Agostini)AP/Evan Agostini

Julia Roberts i Danny Moder Julia Roberts i Danny Moder EAST NEWS

Julia Roberts i Danny Moder

Julia Roberts i Danny Morder wzięli cichy ślub w lipcu 2002 roku na prywatnym ranczo. Gośćmi byli jedynie rodzina i najbliżsi przyjaciele, wśród których znaleźli się Brad Pitt i George Clooney. Dotychczas małżonkowie doczekali się trójki dzieci: bliźniaków Hazel i Phinnaeusa oraz syna Henry'ego Daniela. Para poznała się na planie filmu "The Mexican", w którym Roberts grała dziewczynę Brada Pitta. Danny był natomiast operatorem.

Julia Roberts People

Khloe Kardashian i Lamar Odom Khloe Kardashian i Lamar Odom EAST NEWS

Khloe Kardashian i Lamar Odom

Khloe Kardashian i Lamar Odom zdecydowali się na ślub po zaledwie miesiącu znajomości, niespodziewanie dla wszystkich. Uroczystość odbyła się w prywatnej rezydencji w Beverly Hills. Para przetrwała razem tylko 4 lata, rozstali się, a jako powód podano skłonność Odoma do narkotyków, alkoholu i innych kobiet.

Khloe Kardashian i Lamar Odomskan z ET online

Salma Hayek, Francois-Henri Pinault i ich córka Valentina Salma Hayek, Francois-Henri Pinault i ich córka Valentina EAST NEWS

Salma Hayek i François-Henri Pinault

W marcu 2007 roku para ogłosiła swoje zaręczyny. Niedługo później świat obiegła wiadomość, że aktorka jest w ciąży. We wrześniu na świat przyszła ich córka, Valentina. Wszystko układało się świetnie aż do lipca 2008 roku, kiedy to para postanowiła się oficjalnie rozstać. Po pewnym czasie jednak wrócili do siebie. Ślub wzięli w Paryżu. François-Henri Pinault to jeden z najbogatszych ludzi we Francji.

Salma HayekEastNews

Renée Zellweger i Kenny Chesney Renée Zellweger i Kenny Chesney SIPA/EAST NEWS/ENFOQUE/SIPA

Renee Zellweger i Kenny Chesney

To jeden z tych tak zwanych szybkich i tajnych ślubów. Aktorka Renee Zellweger wyszła za muzyka country Kenny'ego Chesneya. Sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w 2005 roku. Ceremonia odbyła się w raju świętego Jana na Wyspach Dziewiczych. Ich związek bardzo szybko się rozpadł. Zaledwie po ośmiu tygodniach para wystąpiła o rozwód.

Renee Zellweger i Kenny Chesneyskan z People

Will Smith i Jada Pinkett Smith Will Smith i Jada Pinkett Smith EAST NEWS

Will Smith i Jada Pinkett Smith

Will Smith i Jada Pinkett Smith wzięli ślub w Sylwestra w 1997 roku. Ich zaślubiny były tak tajne, że identyfikatory gości były sprawdzane nie raz, ale dwa razy przed wejściem. Mijają lata, a oni dalej, na szczęście, są razem. Ich zdjęcia z wakacji zrobiły furorę w mediach.

Will Smith i Jada Pinkett Smithskan z People

Jada Pinkett Smith i Will Smith EAST NEWS

Rachel Weisz i Daniel Craig Rachel Weisz i Daniel Craig East News

Daniel Craig i Rachel Weisz

Daniel Craig i Rachel Weisz ukrywali swój romans i pobrali się w wielkiej tajemnicy. Byli przyjaciółmi jeszcze za czasów studiów. Na ich ślubie były tylko cztery osoby: córka aktora, Ella, syn Rachel, Henry i dwójka najbliższych przyjaciół w roli świadków.

Rachel Weisz i Daniel Craig BONEAU BRYAN BROWN/AP

Harrison Ford i Calista Flockhart  Harrison Ford i Calista Flockhart East News

Harrison Ford i Calista Flockhart

Harrison Ford i Calista Flockhart wzięli ślub w czerwcu 2010 roku i aż do chwili ceremonii utrzymywali w tajemnicy jej miejsce. Pobrali się w Santa Fe w Nowym Meksyku, gdzie aktor kręcił film "Kowboje i Obcy".

Calista Flockhart, Harrison FordPhotos/ AP

Orlando Bloom i Miranda Kerr Orlando Bloom i Miranda Kerr PacificCoastNews / PacificCoastNews/EAST NEWS

Orlando Bloom i Miranda Kerr

Orlando Bloom i Miranda Kerr podjęli decyzję o ślubie po miesiącu znajomości. Stało się to w lipcu 2010 roku. Niestety, ta urocza para rozstała się. W tym roku podali informację o separacji, czeka ich teraz rozwód. Niedawno doszło do dużego zamieszania. Podobno Orlando chciał uderzyć Justina Biebera, o którym swego czasu plotkowano, że flirtował z Mirandą, kiedy jeszcze była żoną Blooma.

Miranda Kerr, left, and Orlando Bloom arrive at the InStyle and Warner Bros. Golden Globe After Party at the Beverly Hilton Hotel on Sunday Jan. 13, 2013, in Beverly Hills, Calif. (Photo by Matt Sayles/Invision/AP)MATT SAYLES/INVISION/AP/Matt Sayles

Javier Bardem i Penelope Cruz Javier Bardem i Penelope Cruz EAST NEWS

Javier Bardem i Penelope Cruz

Javier Bardem i Penelope Cruz spotykają się od 2007 roku, wzięli ślub w lipcu 2010 roku w prywatnej ceremonii na Bahamach. Mają dwoje dzieci.

Javier Bardem, Penelope CruzEast News

Britney Spears i Kevin Federline. Britney Spears i Kevin Federline. People

Britney Spears i Kevin Federline

Po pierwszym małżeństwie z Jasonem Alexandrem, które trwało "aż" 55 godzin, Britney Spears nad drugim trochę pomyślała. Ceremonia zaślubin z Kevinem Federline odbyła się w wielkiej tajemnicy. 27 czerwca 2004 roku, po zaledwie trzech miesiącach znajomości, Britney Spears oświadczyła się Kevinowi. Wzięli ślub 18 września 2004 roku w domu w Studio City w stanie Kalifornia. Uroczystość zaślubin była dla gości zaskoczeniem. Zaproszono ich bowiem na przyjęcie zaręczynowe, właściwy ślub miał odbyć się 16 października. Małżeństwo przetrwało do 2007 roku, wyłączną opieka nad dwoma synami otrzymał Kevin.

Kevin Federline, Britney Spearsskan z People

Jennifer Garner i Ben Affleck Jennifer Garner i Ben Affleck David Fisher / Rex Features / %David Fisher / Rex Features/EAST NEWS

Ben Affleck i Jennifer Garner

Ben Affleck i Jennifer Garner wzięli potajemny ślub w  2005 roku. Garner była wtedy w ciąży z ich pierwszym dzieckiem. Teraz para ma już trójkę dzieci: dwie córki i syna.

Ben Affleck, left, and Jennifer Garner attend the 2014 Vanity Fair Oscar Party, on Sunday, March 2, 2014, in West Hollywood, Calif. (Photo by Evan Agostini/Invision/AP)EVAN AGOSTINI/INVISION/AP/Evan Agostini

Tom Brady i Gisele Bundchen Tom Brady i Gisele Bundchen Ryan Turgeon / Splash News / $Ryan Turgeon / Splash News/EAST NEWS

Tom Brady i Gisele Bundchen

Tom i Gisele pobrali się po cichu, za plecami mediów, na plaży w Santa Monica w 2009 roku. Uznali jednak, że marzą o oficjalnej ceremonii ślubnej i półtora miesiąca później odnowili przysięgę w domu modelki na Kostaryce. Para ma dwoje dzieci.

Gisele Bundchen marries Tom Brady in Costa Rica. It was the second wedding for the couple, this time with close friends and family at the models hill top home over looking the beach in Costa Rica.? Brady (in white pants)  Ref: SPL91783  040409   Picture by: SDFL / Splash News Pictured: Gisele Bundchen marries Tom BradySDFL / SPLASH NEWS/EAST NEWS/SDFL / Splash News

Pamela Anderson Pamela Anderson Maurizio DAvanzo / Maurizio D Avanzo/EAST NEWS

Pamela Anderson

Aktorka "Słonecznego patrolu" jest miłośniczką szybkich i tajnych ślubów. Z Tommym Lee pobrała się po zaledwie 96 godzinach znajomości. Jej następne małżeństwo z Kidem Rockiem odbyło się na jachcie w Saint Tropez. W tym roku wzięła ślub z Rickiem Salomonem - po raz drugi, wcześniej para rozwiodła się w 2008 roku.

Ślub Pameli Anderson i Kid RockaEAST NEWS/NIKO/LE FLOCH PASCAL/SIPA

Canadian actress Pamela Anderson (R) shares a drink with her husband, US musician Kid Rock (C), the day of their wedding, on Pampelone's beach in Saint-Tropez, Southern France, 29 July 2006. Anderson, 39, married Rock, 35, aboard a yacht. AFP PHOTO ERIC ESTRADEEAST NEWS/ERIC ESTRADE