Wiemy, że Mickey Rourke wygląda strasznie, ale nowe zdjęcia szokują. Aktor zmienił się nie do poznania

Wiemy, że to on, ale trudno nam się z tym pogodzić.

Krzywo założona peruka i przeorana bruzdami twarz. Pomimo podpisu pod zdjęciami, wciąż nie wierzymy, że patrzymy na Mickey Rourke'a!

Długą drogę przeszedł Mickey Rourke od czasów "9 i pół tygodnia". Upływ czasu, a przede wszystkim nieudane operacje plastyczne zmieniły nie do poznania twarz jednego z najprzystojniejszych aktorów Hollywood. Przystojny uwodziciel, któremu swego czasu uległa sama Kim Basinger zaczął wyglądać jak karykatura samego siebie, ale jednak wciąż zachował cień podobieństwa do siebie z przeszłości. Teraz, gdyby nie podpis pod zdjęciami, nie uwierzylibyśmy, że to on.

<< MICKEY ROURKE WYGLĄDA TERAZ TAK >>

Wiemy, że Mickey Rourke wygląda strasznie i że raczej jest to nieodwracalne. Jednak zmiana jest szokująca. Patrząc na niego, widzimy zupełnie innego człowieka, w dodatku w dziwacznej fryzurze albo wręcz w źle dopasowanej peruce. Jeżeli ona ma mu dodać urody, to nie chcemy wiedzieć, co maskuje.

<< A JESZCZE KILKA LAT TEMU... >>

Aktor bawił kilka dni temu z wizytą w Moskwie, a koszulka z Putinem sugeruje, że po Gerardzie Depardieu i Stevenie Seagalu jest kolejnym zachodnim aktorem ze słabością do "demokracji" rosyjskiej.

Te czasy już nie wrócą.

Kim Basinger i Mickey Rourke.Kim Basinger i Mickey Rourke. MGM MGM

alex

Więcej o: