Gwiazdy TVN zrobi造 sobie "selfie" na konferencji. Ale nie to by這 najciekawsze

Gwiazdy nowej ram闚ki TVN zosta造 przy豉pane na robieniu sobie zdj璚ia.

Konferencja stacji TVN zapowiadająca jesienną ramówkę była bez wątpienia wielkim towarzyskim wydarzeniem. Nic dziwnego, że kilka gwiazd chciało uwiecznić ten moment i zrobić sobie "selfie". Podczas robienia tego zdjęcia, miała miejsce zabawna sytuacja.

Na imprezie pojawiło się mnóstwo gwiazd, które pozowały do zdjęć w świetnych humorach i prezentowały drogie markowe kreacje . Konferencja była doskonałą okazją do spotkania znajomych i zrobienia sobie z nimi zdjęcia. Jak wiadomo, wielkim fanem "selfie" jest Dawid Woliński , więc to on jako jeden z pierwszych sięgnął po telefon. Wkrótce na instagramowym profilu projektanta pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje on z Marcinem Tyszką , Katarzyną Sokołowską i Agnieszką Szulim . Nikt nie spodziewał się jednak, że tę sytuację ktoś zarejestruje...

Screen z Instagram.com/joannajablczynska

Autorką fotografii jest Joanna Jabłczyńska . Gdy aktorka dostrzegła znajome gwiazdy, które próbują zrobić sobie "selfie", nie mogła się oprzeć i uwieczniła kulisy sesji. Zdjęcie od razu zamieściła na swoim Instagramie.

al

Wi璚ej o: