Górniak 20 lat temu zajęła drugie miejsce na Eurowizji, w tym roku zaprezentuje nas... "Pierwszy raz Polska ma szansę wygrać"

Plotki o tym, że Donatan i Cleo będą reprezentować Polskę na Eurowizji pojawiły się już w połowie lutego. Teraz ta informacja jest oficjalna - potwierdził ją sam Donatan.

Plotki o tym, że Donatan i Cleo będą reprezentować Polskę na Eurowizji pojawiły się już w połowie lutego. Teraz ta informacja jest oficjalna - potwierdził ją sam Donatan.

Donatan i Cleo mają wykonać na Eurowizji prawdopodobnie angielską wersję hitu "My słowianie", "Slavic girls". Donatan napisał na Facebooku, że zgodził się na podjęcie ryzyka, bo... mógłby trafić się ktoś gorszy.

ZOSTALIŚMY POWOŁANI DO BRONI - pojedziemy i zagramy na Eurowizji chociażby dlatego że gdybyśmy się nie zgodzili to zawsze mógłby się trafić ktoś gorszy od nas! - tak, tak jest to możliwe.

Za chwilę jednak dodał, że reprezentowanie Polski to dla niego ogromny honor. Takiej propozycji po prostu się nie odmawia.

A tak poważnie reprezentacji kraju się nie odmawia, więc bez ciśnienia i nienerwowo polecimy z tematem. Liczymy na wasze wsparcie, pozytywną energię i ciekawe wspomnienia! - napisał na Facebooku.

Gratulujemy zdrowego podejścia do tematu!

Donatan.Donatan. Facebook.com/Donatan Facebook.com/Donatan

Donatan, Cleo.Donatan, Cleo. Kapif Kapif

Tę wiadomość potwierdziła także TVP.

Piosenka "My, Słowianie" Donatana & Cleo reprezentować będzie Polskę w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji - Kopenhaga 2014 - zdecydowała Telewizja Polska - czytamy na Tvp.pl.

Z tej decyzji zadowolony jest Hirek Wrona.

Z tego, co wiem, to będzie Donatan. I to jest bardzo dobry wybór. Przy jego talencie medialnym i zmyśle biznesowym, po raz pierwszy od czasów Edyty Górniak Polska ma szansę wygrać ten festiwal - powiedział w rozmowie z "Dziennikiem Polskim".

Pierwszy półfinał konkursu odbędzie się 6 maja, drugi (w którym wystąpią polscy reprezentanci) - 8 maja, a finał - 10 maja. Będziemy mogli obejrzeć skrót pierwszego półfinału oraz na żywo drugi półfinał i finał, jak podaje TVP. Nie da się jednak ukryć, że przez udział Donatana i Cleo w Eurowizji apetyt na wysokie miejsce w konkursie wzrośnie - w końcu "My słowianie" ma 38 milionów wyświetleń na Youtube. Posłuchajcie hitu po angielsku, " Slavic Girl" ( "My Słowianie" po angielsku! Powstała oficjalna anglojęzyczna wersja hitu ).

 

Vic

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.