Dominika Figurska spodziewa się dziecka! Jest w 5. miesiącu ciąży

Ojcem dziecka jest Michał Chorosiński.

Dominika Figurska i Michał Chorosiński oczekują przyjścia na świat kolejnego dziecka. Jak informuje "Na żywo", aktorka jest w piątym ciąży. Data porodu jest zaplanowana na maj.

Figurska i Chorosiński mają już dwie córki - Anastazję i Matyldę oraz dwóch synów - Józefa i Piotra. Nie wszystkie ciąże aktorki przebiegały tak, jak życzyłaby sobie tego każda kobieta. W 12. tygodniu trzeciej ciąży lekarz powiedział jej, że dziecko najprawdopodobniej ma wadę genetyczną i urodzi się chore.

Powiedział, że to jest zespół downa lub jedna z 400 innych chorób. Byłam w szoku. Po urodzeniu dwójki zdrowych dzieci nie dopuszczałam takiej myśli - opowiadała w "DD TVN". Lekarz zaproponował jej aborcję. - Ja się tym nie zajmuję, ale tu ma pani wizytówkę lekarza, który może pani pomoże.

Figurska nawet przez chwilę nie pomyślała, że mogłaby poddać się temu zbiegowi.

Ta myśl została wyparta przez obraz moich dwóch córeczek, zdrowych, pięknych. Pojawiła się gdzieś ta myśl w tym natłoku, ale nie pomyślałam o niej dłużej niż sekundę. Oswajaliśmy się z mężem, że będziemy mieli chore dziecko. Już nawet pokochałam te dzieciątko chore i biedne - zdradziła.

Później zbadał ją bardziej doświadczony lekarz i zapewnił, że nie stwierdza żadnych nieprawidłowości. Oby obecna ciąża przebiegała spokojniej!

Dominika Figurska z dziećmiDominika Figurska z dziećmi KAPiF KAPiF

psz

Więcej o: