Ewa Chodakowska po raz kolejny pochwaliła się zdjęciami ze wspólnego treningu z mężem, Lefterisem Kavoukisem (zobacz: Ewa Chodakowska ćwiczy z mężem. To jeszcze trening czy już kamasutra? ). Para nawet podczas ćwiczeń nie szczędzi sobie czułości i wymienia się pocałunkami.
Tym razem Puzel ćwiczy ze mną. Nawet pomaga - napisała trenerka na Facebooku.
Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis we wrześniu 2013 roku wzięli ślub. Ze względu na napięty terminarz trenerki, nie spędzili miodowego miesiąca ciesząc się tylko i wyłącznie swoim towarzystwem.
W podróż poślubną pojechaliśmy jeszcze przed ślubem - powiedziała Chodakowska w wywiadzie dla dwutygodnika "Show".
Para spędziła ten czas w Atenach, skąd pochodzi Lefteris Kavoukis. Małżonkowie często odwiedzają rodzinę trenera, ale nie tylko z tego względu mają sentyment do tego miejsca. To właśnie tu Chodakowska i Kavoukis poznali się i zakochali w sobie.
psz