Ola Kwaśniewska: Byłam dzieckiem, które zanim się odezwało, to podnosiło rękę. Wyglądała?

Ola Kwaśniewska w ostatnim programie "Uwaga" opowiedziała jaka była jako dziecko. Okazuje się, że była wyjątkowo grzeczna.

W ostatnim odcinku programu "Uwaga" Ola Kwaśniewska zdradziła kulisy swojego dzieciństwa. Okazuje się, że była, jak to sama określiła, "hiper grzeczna".

Oczywiście były różne zasady, których musiałam pilnować. Bardzo byłam nauczona wszystkich form grzecznościowych. Zawsze byłam dzieckiem, które zanim się odezwało, to podnosiło rękę i pytało czy może coś powiedzieć, żeby nie przeszkodzić dorosłym, którzy rozmawiali - wyznała w programie "Uwaga".

Kwaśniewska przyznała, że niektóre z tych 'kulturalnych zachowań" zostały jej do dzisiaj.

Ja na przykład nic nie wezmę z lodówki moich rodziców bez pytania. Zawsze zapytam czy mogę wziąć jabłko czy mogę wziąć coś tam - powiedziała.

Ola Kwaśniewska była nie tylko grzeczną dziewczynką, ale i nastolatką. Nigdy nie było z nią żadnych kłopotów.

Ola nigdy nas w swoim życiu nie zawiodła. Ona zdawała sobie sprawę, że jako córka pierwszej pary w państwie, nie może sobie pozwolić na jakieś szaleństwa, że nie może swojego wizerunku w najmniejszym stopniu zmarnować i przysporzyć nam kłopotów - powiedziała podczas tego samego wywiadu Jolanta Kwaśniewska.

Powiedzielibyście, że Kwaśniewska była takim grzecznym dzieckiem? Sądząc po jej strojach, wyglądała raczej na buntowniczkę.

Aleksandra KwaśniewskaAleksandra Kwaśniewska FORUM FORUM

Zobacz wideo

majk

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.