W te wakacje niemal cała Polska żyła domniemanym romansem Mariny Łuczenko i Wojtka Szczęsnego . Trzeba przyznać, że zainteresowani sami podsycali plotki na swój temat: Marina zamieszczała na profilu zdjęcia z piłkarzem (Marina i Szczęsny bawią się razem na Openerze!) . Parę przyłapano też na wspólnym leniuchowaniu na plaży Marina i Wojtek Szczęsny bawią się na plaży i leżą na jednym leżaku. To przyjaźń czy kochanie?). Wakacje minęły, ale znajomość najwyraźniej wciąż trwa. Marina zamieściła na swoim Instagramie filmik, na którym przygrywa sobie na pianinie do hitu Rudimental "Waiting all night".
Niecały miesiąc temu filmik w tym samy otoczeniu zamieścił też Wojtek Szczęsny. Piłkarz pochwalił się swoim muzycznym talentem i zagrał przebój Beyonce "Halo".
Szczęsny był bardzo dumny ze swoich możliwości. Fotkę podpisał:
Nietrudno zauważyć, że filmiki nagrano w tym samym pomieszczeniu. Zgadza się kolor ścian i biało czarna szafka. Nawet dwie gitary są oparte o ścianę w tym samym ustawieniu. Być może Marina odwiedziła Wojtka Szczęsnego w jego mieszkaniu w Londynie i zatrzymała się u niego na jakiś czas.
Przypomnijmy, że Szczęsny w programie "20 m2 Łukasza" zaprzeczył plotkom na temat romansu z wokalistką.
Jesteśmy tylko przyjaciółmi i nie będziemy ze sobą. Bardzo fajna dziewczyna, ale jesteśmy na etapie przyjacielskim - twierdził piłkarz.
Przyznał jednak, że rozstał się ze swoją dziewczynę, Sandrą Dziwiszek, z którą był w poważnym związku i mieszkał w Londynie. Teraz mieszka w swoim apartamencie z kolegą.
Ma 260 m2. Mieszkam z kolegą, przyjacielem - wyjaśnił.
Czyżby teraz towarzystwa w jego mieszkaniu dotrzymywała mu Marina?
Vic
Tak dziś wspomina Annę Przybylską jej najmłodszy syn. Te słowa zostają w pamięci. "Staram się"
Internauci oburzeni stawkami za pracę na planie "Rancza". "To chyba żart"
Poseł Konfederacji twierdzi, że niska dzietność to wynik dyskryminacji mężczyzn. Biejat się nie patyczkuje
Tajner opowiedziała o kulisach małżeństwa z Wiśniewskim. "Michał pił, zawalał różne rzeczy"
Uznańska-Wiśniewska o urlopie macierzyńskim. "Nie przysługuje"
Prawniczka reaguje na oświadczenie Dody o zarzutach. Mówi o "ważeniu słów"
Wrona przeprosił kolegę za to, jak traktowano go w Polsce. "To mną wstrząsnęło"
Nie żyje uczestnik programu "Zakup w ciemno". Produkcja przekazała smutną informację
Serowska komentuje słowa prawniczki o przebijaniu prezerwatyw: Zgadzam się, że to przestępstwo