Brodka wytyka błąd tabloidowi. Zacytowali nie ją, lecz Dodę! "Niech się wali"

Monika Brodka wcale nie chce wyjeżdżać z Polski.

W ostatnim numerze "Twojego Imperium" pojawił się tekst dotyczący emigracji polskich gwiazd. Gazeta zacytowała słowa, które ich zdaniem wypowiedziała Monika Brodka.

Chciałabym wyjechać. Mogłabym polerować deski windsurfingowe za granicą. Nie podoba mi się polska mentalność i nie chcę utożsamiać się z nią. Polacy nie doceniają swoich artystów. Chcę się sprawdzić, poczuć się jeszcze raz anonimowa, występować przed publicznością, która mnie nie zna- miała powiedzieć Brodka.

Coke Live Music Festival w Krakowie. Monika BrodkaCoke Live Music Festival w Krakowie. Monika Brodka Fot. Michał Łepecki / Agencja Wyborcza.pl Fot. Michał Łepecki / Agencja Gazeta

Artystka stanowczo odcięła się od tych słów na swoim Facebooku.

Kategorycznie sprzeciwiam się wkładaniu w moje usta słów których nigdy nie wypowiedziałam !!! A windsurfing nigdy nie był moim ulubionym sportem. Twoje Imperium niech się wali.

Jak się okazuje rzekoma wypowiedź Brodki jest w rzeczywistości przedrukiem słów Dody z wywiadu dla dziennikzachodni.pl z 2011 roku. Piosenkarka o tym fakcie poinformowała na swoim Facebooku.

BAM ! I tu was mam ! Zamykam ten śmierdzący temat pewnym ciekawym odkryciem...moja rzekoma wypowiedz do gazety Twoje Imperium jest przedrukowaną wypowiedzią Dody z 2011 roku. Tyle na temat rzetelności tego typu prasy...

Fot. Rafał Malko / Agencja Gazeta

W artykule "Twoje Imperium" prócz Brodki (Dody?) cytowali także Jarosława Kuźniara i Joannę Kulig . Czy oni też niebawem nie zgłoszą zastrzeżeń?

Zobacz wideo

ao

Więcej o: