Narzeczony Jennifer Lopez był kiedyś związany z Cameron Diaz. Przez TO zdjęcie ich związek mógł się rozpaść

W show-biznesie życie miłosne bywa burzliwe. Pary rozstają się, schodzą, znajdują innych partnerów... Czasem aż trudno nadążyć. Przypomnimy Wam dziś wielkie miłości i romanse sprzed lat, o których może już dawno zapomnieliście.
Cameron Diaz i Alex Rodriguez w Londynie Cameron Diaz i Alex Rodriguez w Londynie Splash News / Splash News/EAST NEWS

Alex Rodriqguez i Cameron Diaz

Trzeba przyznać, że Alex Rodriguez ma gust. Zanim sportowiec oświadczył się Jennifer Lopez, wcześniej jego partnerką była inna piękność - Cameron Diaz. Para bardzo długo ukrywała swoją relację przed mediami, jednak jedno z ich wspólnych zdjęć odbiło się sporym echem.

Zakochani zostali przyłapani przez paparazzi na finale Super Bowl w 2011 roku. Diaz zajadał się wtedy popcornem, a jej Rodriguez zaczął sięgać po przekąskę do jej opakowania. To wyprowadziło aktorkę z równowagi. Jak wyznała w jednym z wywiadów, 'nie lubi, kiedy ktoś wkłada ręce w jej jedzenie.' Obyło się jednak bez sprzeczki i Cameron sama nakarmiła Alexa. O tym zdjęciu było swego czasu bardzo głośno, w końcu ta pozornie błaha sytuacja mogła doprowadzić do awantury, lub nawet rozstania.

Cameron Diaz is caught by TV cameras as she feeds popcorn to on-off boyfriend Alex Rodriguez while the couple watched the Super Bowl. The actress was seen shovelling the snack into the baseball stars mouth. New York Yankees ace Rodriguez, nicknamed A-Rod, seemed a little embarrassed when he noticed their actions were being broadcast to tens of millions of viewers across the United States, as the Green Bay Packers took on the Pittsburgh Steelers at the Cowboys Stadium in Arlington, Texas.  Pictured: Cameron Diaz and Alex Rodriguez     Splash News and Picture Agency does not claim any Copyright or License in the attached material. Any downloading fees charged by Splash are for Splashs services only, and do not, nor are they intended to, convey to the user any Copyright or License in the material. By publishing this material , the user expressly agrees to indemnify and to hold Splash harmless from any claims, demands, or causes of action arising out of or connected in any way with users publication of the material.
Splash News/Fox / Splash News/Fox /EAST NEWS

Obecnie Alex Rodriguez jest zaręczony z Jennifer Lopez, a Cameron Diaz w 2015 roku wyszła za Benji Maddena z zespołu Good Charlotte.

Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Instagram/vanityfair

A pamiętacie inne, zapomniane związku show-biznesu? 

Emilia Komarnicka, Łukasz Konopka Emilia Komarnicka, Łukasz Konopka KAPIF.pl

Emilia Komarnicka i Łukasz Konopka

Mogliście zapomnieć, a nawet nie wiedzieć, że Emilia Komarnicka i Łukasz Konopka (znany jako Krzysztof Smolny z 'Na Wspólnej') jeszcze niedawno byli razem. Ich związek trwał kilka lat. Zakochani mieszkali ze sobą i w 2013 r. się zaręczyli. Ponoć to Komarnicka zerwała z Konopką, kiedy poznała Redbada Klynstrę, który dziś jest jej mężem.

Emilia Komarnicka i Łukasz Konopka
KAPIF.pl

Emilia Komarnicka-Klynstra wraz z mężem niedawno doczekali się potomka. O życiu prywatnym Łukasza Konopki wiadomo niewiele.

Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra
Instagram/violapiekut

Patrycja Markowska, Paweł Deląg Patrycja Markowska, Paweł Deląg fot. Mikulski/AKPA

Patrycja Markowska i Paweł Deląg

Patrycja Markowska i Paweł Deląg byli ze sobą w 2003 roku. To był bardzo krótki, ale gorący romans. Deląg zostawił dla Patrycji modelkę Bognę Sworowską. Niestety uczucie pomiędzy nimi szybko się wypaliło - Paweł ponoć złamał Patrycji serce. Jednakże piosenkarka miała potem znaleźć pocieszenie w ramionach obecnego męża Małgorzaty Kożuchowskiej. Jaki ten świat jest mały! 

Joanna Brodzik, Bartłomiej Świderski Joanna Brodzik, Bartłomiej Świderski fot. Mikulski/AKPA

Joanna Brodzik i Bartłomiej Świderski

Joanna Brodzik chyba już na zawsze będzie kojarzona przez Polaków z Pawłem Wilczakiem, z którym zagrała w popularnym serialu ''Kasia i Tomek''. Tymczasem była wcześniej w związku z Bartłomiejem Świderskim.

W sieci krążą dwie wersje opowieści o ich miłości. Jedna mówi, że w 1999 roku się zaręczyli i zamieszkali razem w mieszkaniu na warszawskiej starówce. Niemniej do ślubu nigdy nie doszło, a podobno przyczyną rozstania była rutyna.

Druga wersja mówi, że znali się jednak wcześniej z castingów i planów filmowych. Miłość miała zacząć się przez przypadek w 1999 roku w Krakowie. Wtedy to omyłkowo zakwaterowano ich w jednym pokoju z wielkim łożem. 

Niezależnie od tego, jak wyglądał ich związek, faktem jest, że wiele lat później oboje spotkali się na planie ''Magdy M.'', gdzie Bartek zagrał najlepszego przyjaciela-geja bohaterki, w którą wcielała się Brodzik.

10.03.2006 WARSZAWA - PLAN SERIALU
Fot. Bartosz Bobkowski / AG

Weronika Książkiewicz i Jakub Wesołowski

Weronika Książkiewicz i Jakub Wesołowski poznali się na planie serialu ''Na Wspólnej''. Uczucie ponoć wybuchło w nich szybko. Ich wspólna koleżanka w rozmowie ''Na żywo'' powiedziała, że byli tak zakochani, że prawie nie dało się spotkać żadnego z nich osobno. Zawsze i wszędzie chodzili razem. Jednak różnica wieku znowu zrobiła swoje. Weronika jest 5 lat starsza od Kuby. Ona myślała już o ślubie, on wolał się bawić. Ich drogi się rozeszły równo 10 lat temu. Wesołowski od kilku lat jest mężem Agnieszki Szczurek, z którą wychowuje córkę Różę. Książkiewicz ponoć obecnie spotyka się z Markiem Bukowskim.

Ewa Gawryluk, Piotr Zelt Ewa Gawryluk, Piotr Zelt Fot. Fot. Maciej Zienkiewicz / Agencja Wyborcza.plata Jakubowska / Agencja Wyborcza.pl

Ewa Gawryluk i Piotr Zelt

Ewa Gawryluk i jej były partner Piotr Zelt poznali się jeszcze na studiach aktorskich. Kupili nawet razem mieszkanie w Warszawie. Rozstali się jednak po 7 latach, bo Ewa chciała ślubu, podczas gdy Zelt nie chciał się jeszcze ustatkować. 

Pola Raksa, Bogusław Linda Pola Raksa, Bogusław Linda KRZYSZTOF MILLER / Dawid Żuchowicz / Agencja Wyborcza.pl

Pola Raksa i Bogusław Linda

Na początku lat 80. Bogusław Linda miał krótki romans z legendarną aktorką Polą Raksą. Ona była od niego 11 lat starsza, on dla niej zostawił żonę i dwóch synów.

GALA NA STO LAT KINA W KLUBIE
fot. SŁAWOMIR KAMIŃSKI / AG

Linda wprowadził się do Raksy, która mieszkała z kolei ze swoim synem. Ponoć ona później  wyrzuciła go z domu, kiedy dowiedziała się, że romansuje z innymi kobietami.

Edyta Górniak i Piotr Kraśko Edyta Górniak i Piotr Kraśko kapif

Edyta Górniak i Piotr Kraśko

Para poznała się w gmachu TVP i szybko zdecydowała się na wspólne zamieszkanie. Jednak romans Górniak z Kraśko trwał wyjątkowo krótko i może dlatego nie zaowocował żadnym skandalem. Jest to jedyny związek Edyty, po którym medialnie nie wylewała swoich żali. Do tej pory byli partnerzy utrzymują poprawne relacje i oboje milczą co do rozstania. 

Piotr Schramm, Edyta Górniakkapif

Kraśko stworzył szczęśliwą rodzinę ze swoją drugą żoną Karoliną Ferenstein, którą poznał podczas nauki jazdy konnej na Mazurach. Górniak miała kilku partnerów.

Karolina Ferenstein, Piotr KraśkoKapif

Sylwia Gliwa i Borys Szyc Sylwia Gliwa i Borys Szyc plotek.pl

Sylwia Gliwa i Borys Szyc

Sylwia Gliwa i Borys Szyc poznali się w bufecie w pierwszym dniu zajęć w Akademii Teatralnej. Bardzo szybko się w sobie zakochali, tworzyli udany związek przez 4 lata. Po pewnym czasie zaczęli planować ślub, rodzinę. Nic jednak z tych planów nie wyszło. Szyc wolał błyszczeć i poświęcić się karierze. Sylwia długo nie mogła znaleźć sobie partnera na stałe. Spotykała się m.in. z Janem Wieczorkowskim, Andrzejem Zielińskim, Sławomirem Blaszewskim i Szymonem Paneckim.

Jakiś czas temu podzieliła się wspomnieniami:

Dobrze mu życzę i mam nadzieję, że on mi też. Ale muszę się do czegoś przyznać... Ostatnio w całej Polsce wiszą billboardy z jego zdjęciem. Patrzę na niego na tych reklamach i myślę sobie: Co ja w nim widziałam?

W końcu wyszła za mąż za biznesmena i rajdowca, Marcina Biernackiego oraz urodziła mu dziecko.

 Sylwia Gliwa mąż Marcin Biernacki FORUM/Radoslaw NAWROCKI

Szyc w tym czasie zdążył wplątać się w kolejne romanse, w tym ten najgłośniejszy - z Kają Śródką. Obecnie jest partnerem Justyny Nagłowskiej.

Borys Szyc, Justyna Nagłowska
Instagram/jus_naglowska

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński. Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński. KAPIF

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński

Marcin Dorociński był pierwszym poważnym chłopakiem Kożuchowskiej. Para poznała się w Akademii Teatralnej, jednak związali się dopiero pracując razem w Teatrze Dramatycznym. Para była nierozłączna przez 3 lata, do czasu kiedy Kożuchowska poznała fotografa Marka Straszewskiego, dla którego zostawiła Dorocińskiego. Związek ten również nie przetrwał. Aktorka w 2008 roku poślubiła Bartłomieja Wróblewskiego, któremu urodziła syna.

Małgorzata Kożuchowska i Bartek WróblewskiWBF

Dorocińki od kilku lat żonaty jest z Moniką Sudół, z którą ma dwójkę dzieci.

marcin dorociński, różaJerzy Wierzbicki

Magda Gessler i Piotr Adamczyk Magda Gessler i Piotr Adamczyk wbf/plotek.pl

Magda Gessler i Piotr Adamczyk

Oni byli kiedyś parą! Co prawda było to ponad 10 lat temu a związek trwał zaledwie kilka miesięcy, jednak może to dalej zaskakiwać. Mimo sporej różnicy wieku dawni kochankowie dalej się przyjaźnią. 

Obecnie o życiu prywatnym Piotra Adamczyka niewiele wiadomo. 

Magda Gessler wyszła za mąż za Piotra Gesslera, z którym ma córkę Larę, jednak małżeństwo nie przetrwało. Restauratorka wdała się w romans z Mariuszem Diakowskim, a od kilku lat jest szczęśliwa u boku Waldemara Kozerawskiego.

magda gessler, waldemar kozerawskiKapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.