Po sportowej figurze Ronaldo pozostało wspomnienie, za to jego ukochana na plaży zachwyca

Kiedyś jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, bożyszcze tłumów, wysportowany napastnik. A dzisiaj? Po zgrabnej sylwetce pozostało tylko wspomnienie...
Ronaldo Ronaldo East News

Ronaldo

Tak Ronaldo wyglądał w 2002 roku na Mistrzostwach Świata w Korei i Japonii. Był wtedy u szczytu kariery, nazywano go najlepszym piłkarzem na świecie. U szczytu kariery i formy, trzeba dodać, bo lata mijają i wiele się zmieniło...

RonaldoEast News

 

Ronaldo Ronaldo East News

Ronaldo

Paparazzi przyłapali piłkarza na Ibizie, gdzie spędza wakacje ze swoją rodziną. Ten brzuszek mówi sam za siebie - Ronaldo czynnie sportu już na pewno nie uprawia. Kilka lat temu przyznał, że jego słabością są cheeseburgery, dużo przytył (podobno nawet ok. 40 kg), ale powoli zrzuca zbędne kilogramy. Piłkarz choruje też na niedoczynność tarczycy, której jednym z objawów jest spowolniony metabolizm.

Ronaldo Ronaldo East News

Ronaldo z rodziną

Ronaldo sylwetką nie zachwyca, ale jego partnerka wprost przeciwnie. Piłkarz i Maria Beatriz Antony są razem od 2008 roku. Ukochana Ronaldo jest inżynierem. Kilka miesięcy po poznaniu Maria rozstała się z Ronaldo - wszystko z powodu skandalu z piłkarzem w roli głównej. W nocnym klubie bawił się z trzema prostytutkami, które okazały się transwestytami. Gdy zorientował się, że to mężczyźni, każdemu zapłacił po 600 dolarów za milczenie, ale jeden z nich chciał 30 tysięcy - inaczej groził, że pójdzie z tym do mediów. No cóż, sprawa i tak się wydała. Ale niedługo po tym Maria Beatriz wróciła do Ronaldo.

RonaldoEast News

Partnerka Ronaldo z dziećmi Partnerka Ronaldo z dziećmi East News

Ronaldo

Para ma dwie córki - prawie 5-letnią Marię Sophię (ur. 24 grudnia 2008 roku) i 3-letnią Maria Alice. Młodsza dziewczynka urodziła się 6 kwietnia 2010 roku - dokładnie 10 lat po swoim starszym bracie, Ronaldzie. 13-letni dziś chłopiec jest synem piłkarza z pierwszego małżeństwa z Mileną Domingues.

Ronaldo, Milena DominguesEast News

Ronaldo ma jeszcze jednego syna - owoc romansu z brazylijską kelnerką, którą poznał w 2002 roku w Japonii. Alexander urodził się w kwietniu 2005 roku. W grudniu 2010 roku piłkarz poddał się testom na ojcostwo, które potwierdziły, że to jego syn. Po tym wszystkim piłkarz stwierdził, że czworo dzieci mu wystarczy, powiedział, że "pora zamknąć fabrykę" i przeszedł zabieg wazektomii.

Ronaldo Ronaldo East News

Ronaldo

Swój ostatni mecz jako zawodnik Ronaldo zagrał 7 czerwca 2011 roku. Od tej pory od czasu do czasu gra charytatywnie. Piłkarz zajmuje się w tej chwili marketingiem sportowym - prowadzi własną agencję zarządzającą wizerunkiem gwiazd sportu. Jest też współwłaścicielem zespołu A1 Team Brazil. W 2014 roku Ronaldo ma zostać prezesem Brazylijskiej Federacji Piłki Nożnej.

Ronaldo Ronaldo East News

Ronaldo

.

Ronaldo Ronaldo GQ

Ronaldo

.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.