Monika Brodka zdradziła, na jakiej jest diecie

Monika Brodka jest nie tylko wybitną wokalistką, lecz także ikona stylu. A co robi, żeby utrzymać swoją super szczupłą sylwetkę?

Monika Brodka przechodziła na naszych oczach istną metamorfozę. Dojrzewała i rozwijała się muzycznie, zmieniał się także jej styl ubierania się, który teraz jest bardzo doceniany przez ekspertów mody. Do tego figura piosenkarki jest po prostu do pozazdroszczenia. Piosenkarka zdradziła magazynowi "Pure Prestige", że nie stosuje żadnej szczególnie wymagającej diety. Wokalistka stara się przede wszystkim jeść dobrze i zdrowo.

Równie ważną częścią dbania o siebie jest sen, właściwa dieta i pozytywni ludzie wokół. Uwielbiam dobrą kuchnię, odkrywanie nowych smaków i zapachów. Kiedy jedziemy w trasę, wyszukuję wcześniej ciekawe restauracje w Internecie i zabieram do nich całą naszą ekipę. Nie toleruję przypadkowego jedzenia, bylejakości, fast foodów nafaszerowanych konserwantami. Jestem wychowana na prawdziwych smakach: truskawkach zrywanych z ogródka i jabłkach prosto z drzewa. Dziś kosztują krocie i noszą etykietkę "organicznej żywności".

Monika BrodkaMonika Brodka KAPIF KAPIF

Monika uwielbia gotować. Często robi to dla swoich przyjaciół.

Nie rozumiem niejadków. Gotowanie to jedna z moich pasji. Eksperymentuję ze smakami tak, jak w muzyce bawię się dźwiękami.

Monika BrodkaMonika Brodka EastNews EastNews

Monika BrodkaMonika Brodka Monika Brodka Monika Brodka

aga

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.