Konflikt u Grycanów? "Zbigniew przepisał cały rodzinny majątek żonie"

Poznaj szczegóły.

W rodzinie Grycanów podobno panuje niezgoda. Zbigniew Grycan , ojciec Adama, rzekomo nie odwiedził wnuczek nawet w czasie świąt Bożego Narodzenia - czytamy w "Na żywo". Co jest przyczyną konfliktu? Podobno druga żona producenta lodów, Elżbieta, i kwestie majątkowe:

Konflikt pojawił się, gdy Zbigniew przepisał cały rodzinny majątek żonie. Oficjalnym powodem były podobno względy podatkowe, ale mówi się, że nestor uległ namowom Elżbiety, która chciała, by majątek w całości trafił w ręce jej trzech córek. Z pominięciem Adama - czytamy w "Na żywo".

Zbigniew Grycan nigdy nie ukrywał, że nie chce mieć nic wspólnego z zamieszaniem wokół swojej synowej i wnuczek:

Ani ja, ani moja żona Elżbieta nigdy nie stawialiśmy sobie za cel tworzenia szumu medialnego wokół naszej rodziny czy naszej firmy. Jest nam niepotrzebny. Po prostu zawsze robiliśmy to, co umiemy najlepiej, doskonałe lody. Badania opinii pokazują, że marka Grycan kojarzona jest przede wszystkim z wysoką jakością i niepowtarzalnym smakiem, z czego jestem szczególnie dumny - powiedział Se.pl.

Marta Grycan, Wiktoria GrycanMarta Grycan, Wiktoria Grycan Kapif Kapif

Co jeszcze wyśledziło "Na żywo"? Podobno chodzi też o zwykłą kobiecą zazdrość - Marta prowadzi program kulinarny, a Elżbiecie Grycan, mimo starań, się to nie udało:

Pani Ela próbowała swoich sił w internecie, ale niezbyt się spodobała. Brak jej tego luzu przed kamerą, który ma Marta - zdradza gazecie tajemnicza znajoma.

Oto jeden z krótkich programów Elżbiety Grycan:

 

No cóż, zobaczymy, czy w rodzinie Grycanów zapanuje pokój.

Alfa

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.