Czym się zajmuje narzeczony Kasi Tusk? Ma firmę, która produkuje...

Staszek Cudny jest przedsiębiorczym mężczyzną: ma już własną firmę.

Kasia Tusk i Staszek Cudny staną na ślubnym kobiercu - głoszą ostatnie doniesienia Se.pl. Córka premiera wybrała sobie całkiem przedsiębiorczego kandydata. Cudny bowiem ma już własną firmę Foge, którą prowadzi z kolegą - podaje Se.pl. Luby Kasi Tusk specjalizuje się w w wąskiej dziedzinie, jego firma zajmuje się produkcją listw przypodłogowych.

Foge to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży stolarskiej. Firma specjalizuje się w wąskiej dziedzinie produkcji listw przypodłogowych - czytamy na stronie .

Kasia Tusk, Staszek Cudny.Kasia Tusk, Staszek Cudny. East News East News

Ukochany Kasi Tusk ma profesjonalne podejście do klienta. Wie, że liczy się zarówno jakość jak i cena produktów:

Każdy może stworzyć dobry produkt w wysokiej cenie albo produkt o kiepskiej jakości w niskiej cenie. Jednak by tworzyć produkty dobrej jakości, ale w niskich cenach, potrzebne są bardziej efektywne i innowacyjne metody oraz większa świadomość kosztów. Takie podejście panuje w Foge od powstania firmy w Polsce - zachwala swoją firmę.

Stanisław Cudny, Foge.pl.Stanisław Cudny, Foge.pl. Screen z Foge.pl Screen z Foge.pl

(Screen z Foge.pl)

Koledzy podzielili się obowiązkami, Cudny podobno jest odpowiedzialny za produkty i technologię, obowiązek sprzedaży i dystrybucji spoczywa zaś na jego koledze. Staszek Cudny jest równolatkiem Kasi Tusk, ma 26 lat i skończył architekturę. Kasia zaś, jak wiemy, prowadzi bloga i radzi sobie świetnie. Jest to dla niej z pewnością dochodowy biznes, podobno dzięki ogromnemu zainteresowaniu reklamodawców zarabia aż 18 tysięcy złotych miesięcznie, podaje Fakt.pl. Nic zatem dziwnego, że jej narzeczony nie może ustępować jej kroku.

Kasia Tusk.Kasia Tusk. Agencja Wyborcza.pl Agencja Gazeta

Staszek Cudny wkupił się w łaski rodziny Tusków. Jeździł z nimi na narty do Włoch i często gościł w ich mieszkaniu. Już na początku znajomości przypadł do gustu premierowi:

Bardzo go lubię. Jest takim silnym i odpowiedzialnym chłopcem. A raczej mężczyzną - powiedział w 2008 roku donald Tusk w wywiadzie dla Se.pl.

Kasia Tusk i Cudny spotykają się od ponad 4 lat, ale znają się już od liceum. Wcześniej Kasia była związana z Jakubem, studentem gdyńskiej AM. To właśnie on był jej ukochanym, kiedy wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami' w 2007 roku. Nowa sytuacja w jakiej znalazła się premierówna, sprawiła, że ich drogi się rozeszły. Wtedy Kasia zwróciła uwagę na Cudnego, wówczas studenta architektury.

Staszek Cudny.Staszek Cudny. East News East News

Vic

Więcej o: