Katarzyna Figura bardzo schudła! Ale ma teraz figurę

Zachwyca.
Katarzyna Figura Katarzyna Figura WBF

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura, seksbomba, aktorka, celebrytka (sami sobie wybierzcie kolejność!) znowu zachwyca nienaganną sylwetką. Wojną jaką wydała tym kilku kilogramom nadwagi z jakimi się zmagała, okazała się skuteczna. Dzisiaj odmieniona gwiazda chętnie pozuje do zdjęć w kreacjach dyskretnie podkreślających jej szczupłą figurę.

Katarzyna Figura Katarzyna Figura Kapif

Katarzyna Figura

Nie zawsze było tak dobrze. Jeszcze niecały rok temu delikatne krągłości jej figury zdradzały potrzebę jakiejś dobrej diety.

Katarzyna FiguraKapif

Na szczęście obca jej była przesada skutkująca drakońskimi dietami, które w praktyce polegają na głodzeniu się:

Sedno tkwi we właściwym zbilansowaniu diety. Chodzi o to, żeby nie jeść za dużo i żeby jeść białko i przede wszystkim warzywa. - powiedziała wtedy portalowi dziennik.pl - Zachęcam wszystkich do jedzenia naszych polskich sezonowych warzyw.
Katarzyna Figura Katarzyna Figura WBF

Katarzyna Figura

Upór i konsekwencja w działaniu przyniosły pożądany skutek. Dzisiaj Figura jest na tyle zadowolona ze swojego wyglądu, że z ogromną chęcią bierze udział w imprezach na których może zaprezentować swoją szczupłą sylwetkę.

Premiera filmu BEJBI BLUES, Kinoteka, 03.01.2013, fot. WBF, Katarzyna FiguraWBF

W kilka dni "zaliczyła" m.in. premierę filmu "Bejbi Blues" oraz pokaz zrekonstruowanego "Szczęśliwego Nowego Jorku". Na każdej z tych imprez wyglądała olśniewająco!

Katarzyna Figura Katarzyna Figura WBF

Katarzyna Figura

Pod koniec ubiegłego roku aktorka była m.in. na ekskluzywnym pokazie nowej kolekcji butów słynnego francuskiego szewca, Christiana Louboutina.

Katarzyna Figura. Katarzyna Figura. fot. playboy

Seksowna figura

Figura jak sprzed lat.