Małgorzata Rozenek: Wydarzenia tego roku mnie przerosły

Perfekcyjna Pani Domu zrobiła podsumowanie.

Koniec roku skłania do refleksji. Do zwierzeń w studiu telewizyjnym nakłonili gwiazdy dziennikarze Dzień Dobry TVN . Jak ostatnie 12 miesięcy ocenia Małgorzata Rozenek?

Mam wrażenie, ze wydarzenia tego roku odrobinę mnie przerosły i myślę, że to nie było tak, że planowałam, to co się wydarzyło. To był bardzo ciekawy rok - wyznała.

Rzeczywiście, rok 2012 przyniósł wiele zmian w życiu Perfekcyjnej Pani Domu. Jej program bił rekordy popularności, wynosząc Małgorzatę do rangi gwiazdy: panie chciały wyglądać jak ona, a nawet żyć w ten sam sposób.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Kapif Kapif

Jednak, jak mówi stare porzekadło, "co leci w górę, musi spaść". Boleśnie przekonała się o tym Małgorzata - po fenomenalnym sukcesie, przyszedł czas na przełknięcie gorzkiej pigułki, kiedy na jaw wyszły drobne oszustwa producentów "PPD". Okazało się, że Rozenek do sprzątania we własnym domu zatrudnia pokojówkę, a rad dotyczących utrzymania czystości udziela jej, wynajęta na potrzeby programu, ekspertka. Na głowę Małgorzaty posypały się gromy.

Miałam to szczęście, że ten największy peak takiego zainteresowania i może trochę hejterstwa przypadł na dosyć specyficzny moment w moim życiu i też na czas ciężkiej pracy(...). Albo pracowałam, albo byłam z dziećmi i tak naprawdę bardzo trudno było się tym przesadnie interesować. Oczywiście dochodziło to do mnie, od znajomych, od ludzi z zewnątrz, ale to nie jest chyba najważniejsze - utrzymuje Małgorzata Rozenek.

Do tego doszedł rozwód z mężem, Jackiem Rozenkiem. Czy jest w jej życiu nowy mężczyzna? Na pytanie dziennikarki o miłość, Perfekcyjna Pani Domu odpowiedziała, że najbardziej na świecie kocha... swoje dzieci.

Małgorzata Rozenek.Małgorzata Rozenek. Kapif Kapif

Jak w takim razie powinny brzmieć życzenia noworoczne dla Małgorzaty Rozenek?

Chciałabym, żeby ten 2013 był może spokojniejszy - wyjawiła w programie.

I tego jej życzymy!

Zobacz wideo

bb

Więcej o: