Kim jest kobieta, dla której Jan Jakub Kolski zostawił żonę?

No po prostu szok!

Nikogo nie trzeba przekonywać, że show-biznesowe środowisko nie pomaga budować stabilnego związku. Przekonują się o tym nawet pary od wielu lat będące małżeństwem, tak jak Grażyna Błęcka-Kolska i Jan Jakub Kolski . Słynny reżyser ponoć rozstał się z żoną i związał się z dużo młodszą kobietą. Ale po kolei.

Jan Jakub Kolski z byłą partnerką Grażyną Błęcką-KolskąJan Jakub Kolski z byłą partnerką Grażyną Błęcką-Kolską Fot. Rafał Malko / Agencja Gazeta Fot. Rafał Malko / Agencja Gazeta

W zeszłym miesiącu miała miejsce premiera książki Jana Jakuba Kolskiego "Egzamin z oddychania". Reżyser opisuje w niej m. in swoją nową partnerkę, której nadał pseudonim  "Muszelka". Wątek ten podjął Wojewódzki w swoim programie (przeczytasz o tym tutaj) .

Jan Jakub Kolski.Jan Jakub Kolski. X-news X-news

Czy ta dziewczyna, Muszelka, istnieje? - pytał Kuba Wojewódzki.
Tak.
Ta kobieta strasznie dużo przeklina. Pan z tym żyje?
Jakoś próbuję to obsłużyć sobą - odparł reżyser z uśmiechem.

Jan Jakub KolskiJan Jakub Kolski mat.prasowe mat.prasowe

Kim jest Muszelka? Ma na imię Aleksandra, jest aktorką i modelką. Jak donosi tygodnik "Rewia", to właśnie dla niej reżyser miał zostawić swoją żoną Grażynę Błęcką-Kolską, aktorkę znaną m.in. z komedii "Kogel-mogel".

Jan Jakub Kolski wczsie pracy przy filmieJan Jakub Kolski wczsie pracy przy filmie Fot. Best Film Fot. Best Film

Kolski poznał Aleksandrę, gdy miała 12 lat! Było na planie jego filmu "Daleko od okna". Potem dziewczyna zagrała jeszcze w sztuce reżysera "Kamera marzeń". Ostatnio 24-letnia dziś Aleksandra pojawiła się u boku reżysera na Festiwalu w Karlowych Varach, gdzie Kolski promował swój film "Zabić bobra".

Grażyna Bałęcka-Kolska.Grażyna Bałęcka-Kolska. fot. KAPIF fot. KAPIF

Między Kolskim a Muszelką są 32 lata różnicy, jednak jak sam powiedział na kanapie u Kuby Wojewódzkiego, nie stanowi to dla niego problemu. Cóż, filmowiec jak na 56 lat prezentuje się całkiem nieźle. Nosi markowe ubrania, ma umięśnione ciało. Nowa miłość najwyraźniej mu służy.

zuz

Więcej o: