Perfekcyjna Pani Domu jest najbardziej ogłupiającym programem!

Program z Małgorzatą Rozenek został oficjalnie uznany za najgłupszy w telewizji!

Ledwo co rozpoczęła się emisja " Perfekcyjnej Pani Domu " w TVN, a program już odbija się szerokim echem w mediach i zdobywa nagrodę... najbardziej ogłupiającego programu w telewizji! Tygodnik " Wprost " ogłosił konkurs na najmniej inteligentną produkcję, a PPD wygrała w nim bezapelacyjnie. Program został po prostu zmiażdżony przez psychologów, medioznawców i działaczy kultury. Trudno uwierzyć, że niewinny z założenia program o paniach sprzątających swoje domy, wywołał taką lawinę krytyki!

Małgorzata Rozenek.Małgorzata Rozenek. Cezary Piwowarski Cezary Piwowarski

Wszystko zaczęło się od tego, gdy Małgorzata Rozenek podpadła feministkom stwierdzając, że to one ponoszą winę, za to, że sprzątanie nie cieszy się obecnie wystarczającą renomą:

Wydaje mi się, że powodem są, uwaga, feministki! To jest pokolenie kobiet, które usłyszało, że dbanie o dom nie jest fajne, że mogą zadbać o absolutnie wszystko, ale sprzątać im nie wypada. A naprawdę jest bardzo miło żyć w czystym poukładanym domu. I nagle te kobiety budzą sie z domem, który wygląda tak, jak wygląda nie wiedzą jak się do tego zabrać, bo już sytuacja zabrnęła za daleko - przemawiała mentorskim tonem w wywiadzie dla " Dzień dobry TVN ".

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Kapif

Karolina Korwin - Piotrowska była bezlitosna dla programu namawiającego do sprzątania, ścierania kurzy i ładnego układania ubrań. Dostało się przede wszystkim prowadzącej, Małgorzaty Rozenek:

Kultowa prowadząca, która z fanatycznym zaangażowaniem i z wypolerowanym błyskiem w oczach stara się nam wmówić, że najlepszym remedium na wszystkie życiowe troski jest umiejętne użycie ściery, octu i szczoteczki do zębów. PPD wygląda, jakby miała orgazm, patrząc na wkrętarkę. A kieliszki ustawia w złotej sukni. Kayah, która uleczyła białaczkę kabałą, to przy niej pikuś - drwiła z idealnego wizerunku Rozenek w tygodniku " Wprost ".

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek KAPIF KAPIF

Twórców rankingu najbardziej zirytowała infantylizacja występujących w programie bohaterek:

Robienie z kobiety kury domowej jest idiotyczne. A to przyznawanie korony Perfekcyjnej... to absolutny szczyt. Kobiety czekające na wybór pani Rozenek były tak przejęte, jakby miały się dowiedzieć, czy dostaną się na studia. Ta, która wygrywa, wygląda, jakby dostała potrójnego orgazmu - oceniła dla tygodnika Maria Czubaszek.

Małgorzata Rozenek.Małgorzata Rozenek. mat. promocyjne TVN Style mat. promocyjne TVN Style

Rzeczywiście o ile wkładanie korony na głowę Miss Polonii nie szokuje, o tyle "koronacja" zazwyczaj poważnych pań domu za szczególne zasługi dla domu, jakim jest jego perfekcyjnego wysprzątanie, wydaje się bardzo komiczna i bardziej przypomina zabawy w przedszkolu niż zachowanie dorosłych kobiet. Myślicie, że PPD rzeczywiście zasłużyła sobie na miano najgłupszego programu? A może istnieją głupsze, tyle że po prostu są mnie popularne?

Zobacz wideo
Czy Perfekcyjna Pani Domu jest najbardziej ogłupiającym programem?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.