Kotek Express: Chaos w Warszawie. Woda wdarła się na budowę stacji II linii metra

Dziś wtorek, 14 sierpnia.

Chaos w Warszawie: woda wdarła się na budowę stacji II linii metra

Podczas budowy II linii metra na stację Powiśle wdarła się woda z podziemnego cieku. Warszawiacy muszą się liczyć z utrudnieniami przy dojeździe do pracy. Zamknięte są most Świętokrzyski i tunel na Wisłostradzie, pod Centrum Nauki "Kopernik". - Na szczęście nic nikomu się nie stało - powiedział Radiu TOK FM rzecznik prasowy II linii metra Mateusz Witczyński.

300-kilogramowy niewybuch w centrum Warszawy. Znaleziono go w czasie prac przy budowie metra

Saperzy zabezpieczyli, znaleziony podczas prac ziemnych w centrum Warszawy, 300-kilogramowy niewybuch. Obecnie wywożą go na poligon, gdzie zostanie zdetonowany - poinformowała Komenda Stołeczna Policji.

Pochodzącą prawdopodobnie z okresu II wojny światowej bombę lotniczą znaleźli robotnicy pracujący przy przebudowie wodociągów w związku z budową II linii metra. - Z pięciopiętrowego budynku przy ulicy Marszałkowskiej 140 ewakuowano ponad 20 osób - powiedział rzecznik komendanta stołecznego policji asp. Mariusz Mrozek. Na miejscu są także strażacy, dwie karetki pogotowia oraz autobus miejski, do którego wyprowadzono dzieci , osoby starsze i niepełnosprawne.

Posłanka PiS: śmierci Madzi winne feministki

Tragiczna śmierć Madzi jest efektem stylu życia, który propagują feministki, buntu przeciwko tradycyjnej hierarchii wartości, w której najważniejsza jest rodzina, brak egoizmu - mówiła prof. Krystyna Pawłowicz w wywiadzie dla Wp.pl

Poszukiwany "Fryzjer" dla Gazeta.pl: Niczego się nie boję i od nikogo nie uciekam. Igrzyska trwają

- Ja się niczego nie obawiam, ja od nikogo nie uciekam, wszędzie się zgłaszam - mówi poszukiwany przez policję Ryszard F., ps. "Fryzjer", który według prokuratury kierował grupą, która kupowała i sprzedawała mecze w polskiej lidze piłki nożnej. Mimo że sąd wydał nakaz jego aresztowania, po tym jak nie stawiał się na badania lekarskie, odbiera telefony i przekonuje, że "żadnego wezwania nie dostał".

więcej na gazeta.pl

Więcej o: