Koniec świata! Ridge Forrester odchodzi z "Mody na sukces"!

Ronn Moss żegna się z serialem po 25 latach.

Wydawało nam się, że role w operach mydlanych takich jak "Moda na sukces" są dożywotnie. A jednak nie! Po 25 latach kariery w "The Bold and the Beautiful", Ronn Moss, znany jako serialowy Ridge Forrester, kończy przygodę z kultową telenowelą.

Ta wiadomość wprawiła w osłupienie wszystkich fanów losów rodziny Forresterów. Nikt chyba nie był przygotowany, że odtwórca jednej z głównych ról emitowanego od 1987 roku tasiemca nie przedłuży kontraktu z twórcami serialu. Tę smutną wieść przekazuje właśnie Entertainment Weekly .

Ronn Moss.Ronn Moss. Forum

Przez 25 lat grania modowego magnata, Ridge się zakochiwał, żenił i rozwodził. Ale to koniec jego miłosnych podbojów. Producenci telenoweli już potwierdzili rezygnację Ronna Mossa:

Ronn spędził z ekipą "Mody na sukces" wspaniałe 25 lat. Zawsze będziemy uważać go za członka rodziny i życzymy mu jak najlepiej w przyszłości.

Ostatni odcinek opery mydlanej z udziałem Ridge'a amerykańscy widzowie będą mogli obejrzeć we wrześniu. Optymistyczna wiadomość dla polskich fanów serialu jest taka, że finał kariery Mossa nastąpi u nas dopiero za jakieś 3 lata!

Ronn MossRonn Moss Ronn Moss

Czy przejście Ronna Mossa na serialową emeryturę oznacza także koniec "Mody na sukces"? Chyba nikt nie wyobraża sobie dalszej historii Forresterów bez Ridge'a. On jest przecież niezastąpiony! Entertainment Weekly pociesza, że niektórzy aktorzy znani z oper mydlanych tęsknią za planem serialu do tego stopnia, że po ogłoszeniu końca kariery jednak wracają. Czy tak stanie się również w przypadku Mossa?

Ronn, rezygnując z dalszego udziału na planie "Mody na sukces", zawęził grono aktorów, których możemy podziwiać od samego początku istnienia serialu. Wśród najwytrwalszych zostali tylko odtwórcy ról Stephanie, Brooke i Erica seniora.

Moda na sukces.Moda na sukces. ag

Póki co nie znamy planów 60-letniego Ronna. Może kariera muzyczna albo powrót do tańca ? Na pocieszenie oryginalna czołówka "The Bold and the Beautiful". Aż się łezka w oku kręci...

 

mon

Zobacz także:

Gessler porsche, Mołek audi, a Rozenek taksówką. Kto czym przyjechał na konferencję TVN

Rusin wspomina USA. Mieszkała tam z Lisem 4 lata! "Stojąc na balkonie, zastanawiałam się, czy skoczyć"

Madonna ROZBIERA SIĘ na koncercie! Pokazała sutki w Moskwie!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.