Nowa para w "Pytaniu na śniadanie": Paulina Drażba i Mateusz Szymkowiak! Powiew świeżości?

TVP2 zatrudniła dwójkę nowych prowadzących.

Jak donosi nasze źródło, Telewizja Publiczna postanowiła odświeżyć swój wizerunek i do "Pytania na śniadanie" zatrudniła dwoje nowych prowadzących: Mateusza Szymkowiaka i Paulinę Drażbę!

FORUM/Radoslaw NAWROCKI

Kim są? Mateusz Szymkowiak ma już telewizyjne doświadczenie: w "The Voice of Poland" prowadził wywiady zza kulis z uczestnikami, współprowadził tegoroczny "Sylwester z Dwójką", a w samym "Pytaniu na śniadanie" był reporterem i prowadzącym (wymiennie z Pauliną Drażbą) cykl studyjny "Czerwony dywan". Trzeba przyznać, że jak na 25-latka ma dosyć imponujące "portfolio"!

STUDIO 69/

Mateusz dał się także poznać od strony zaangażowania w sprawy społeczne: na Sunrise Fashion Festival wspierał Nergala w namawianiu do oddawaniu szpiku kostnego. Swoją drogą, znamy go trochę. I możemy potwierdzić, że to fajny chłopak:)

Mateusz Szymkowiak, Maja Sablewska, Nergal, Kinga Dubicka, Weronika Grycan.Mateusz Szymkowiak, Maja Sablewska, Nergal, Kinga Dubicka, Weronika Grycan. fot. KAPIF

Paulina Drażba swoją karierę również rozpoczęła od bycia reporterką w "Pytaniu na śniadanie". Prowadziła także program o modzie w LOOKR.TVZ, bo z zamiłowania jej szafiarką.

Mateusz Szymkowiak, Maja Sablewska, Nergal, Kinga Dubicka, Weronika Grycan.FORUM/Radoslaw NAWROCKI

Paulina świetnie wygląda i zna się na modzie. Ją też znamy - często spotykamy się na imprezach, byliśmy też razem na pokazie Evy Minge w Moskwie. Paulina pracowała tam bez wytchnienia. Ciekawe, jak poradzi sobie jako prowadząca.

Baisha

Zobacz także:

Szostak wzięła się za siebie - jeździ na wrotkach i wydaje grube pieniądze w spa!

10 najlepszych okładek Playboya z gwiazdami! Zobacz, kto rozbierał się dla Mellera!

Kasia Tusk NABRAŁA swoich czytelników?! Pisała, że jest we Włoszech, a była w POLSCE?!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.