Kristen Stewart zdradziła swojego poprzedniego chłopaka z Pattinsonem!

Miała wtedy 19 lat.

Kristen Stewart nieźle namieszała. Kilka dni temu wyszedł na jaw jej romans z żonatym reżyserem Rupertem Sandersem , a amerykańskie media już przypominają, że początki jej związku z Robertem Pattinsonem też były podejrzane...

Stewart i Pattinson poznali się w 2008 roku na planie pierwszej części "Zmierzchu". Młoda aktorka spotykała się wtedy z, poznanym przy okazji kręcenia filmu "Ucieczka w milczenie", Michaelem Angarano. Kristen miała 18 lat. Mimo że niemal od razu po rozpoczęciu pracy nad sagą o wampirach pojawiły się plotki o jej romansie z Robem, młoda aktorka w każdym wywiadzie podkreślała, że ma chłopaka. Michael często odwiedzał ją na planie filmu w Kanadzie.

Kristen Stewart, Michael Angarano.Kristen Stewart, Michael Angarano. Forum Gwiazd

I tak było do kwietnia 2009 roku. Wtedy właśnie Kristen i Rob zaczęli spędzać ze sobą coraz więcej czasu - i to w swoich pokojach hotelowych - twierdzi LaineyGossip.com . Co ciekawe, Pattinson spotykał się wtedy podobno z inną koleżanką z planu, a zarazem przyjaciółką Stewart - Nikki Reed.

Schadzki w pokojach hotelowych dały początek jednej z ulubionych i najbardziej ściganych par Hollywood, a po Nikki i Michaelu zostało tylko wspomnienie.

Michael AngaranoMichael Angarano Michael Angarano

Teraz sytuacja niestety się powtórzyła. Tyle, że w całą sprawę nie są zamieszani sami nastolatkowie. Rupert Sanders ma 41 lat, żonę i dwoje dzieci. Szkoda, że o tym zapomniał...

Rupert Sanders z rodziną.Rupert Sanders z rodziną. AP

Jax

Zobacz wideo

Zobacz także:

Zakochana para błyszczy na premierze filmu Saga "Zmierzch": Przed Świtem

Nierozłączni Robert Pattinson i Kristen Stewart na dwóch premierach w tydzień. W zupełnie innym stylu

Kristen Stewart, Robert Pattinson i inni promują "Przed świtem cz. 2". Zobacz, jak wyglądają!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.