Kristen Stewart PRZYZNAJE SIĘ DO ZDRADY!

Młoda aktorka szczerze wyznaje swoje winy. Robert jej wybaczy?

Zdrada, jakiej dopuściła się Kristen Stewart dla wielu była szokiem. 26-letni Robert Pattinson i 22-letnia Kristen to jedna z najgorętszych par Hollywood. Oboje zagrali w "Zmierzchu", a historia miłosna przeniosła się poza ekran. Jak się okazuje, tym razem może nie być happy endu.

Amerykańskie media odkryły romans młodej aktorki z reżyserem Rupertem Sandersem. Stewart i Sanders pracowali razem na planie filmu "Królewna Śnieżka i Łowca". Reżyser ma żonę i dwójkę dzieci. Jego małżonka zresztą też gra w "Śnieżce".

Kristen Stewart i Rupert Sanders.Kristen Stewart i Rupert Sanders. AP

Aktorka szybko zareagowała na wczorajszą publikację. Co ciekawe, w ogóle nie wypiera się tego, co zrobiła. Oto oświadczenie, które przekazała mediom przed godziną:

Jest mi niezmiernie przykro z powodu bólu i kłopotów, jakie wyrządziłam bliskim mi osobom i wszystkim, których w jakiś sposób to dotyczy - pisze Stewart. - Ta chwilowa nieostrożność zagroziła najważniejszej rzeczy w moim życiu i osobie, którą kocham i szanuję najbardziej na świecie - Robowi. Kocham go, kocham go, tak strasznie przepraszam...

Robert Pattinson i Kristen Stewart nie mają łatwego zadania. Do kin wchodzi właśnie kolejna część Sagi 'Zmierzch': Przed świtem. Zakochana para musi więc bywać na premierach, zamiast siedzieć w domu i patrzeć sobie w oczy. Londyńska premiera była już drugą w tym tygodniu, na której się pojawili. Znowu byli nierozłączni, pozowali razem do zdjęć i nie opuszczali się na krok.

Kristen tym razem wystąpiła w długiej czarnej błyszczącej sukni. Można nawet użyć stwierdzenia, że wyglądała trochę jak wampir. Blada skóra, ciemny makijaż... Pattinson jak zwykle elegancki, z łobuzerskim uśmiechem na twarzy. Robert Pattinson i Kristen Stewart nie mają łatwego zadania. Do kin wchodzi właśnie kolejna część Sagi "Zmierzch": Przed świtem. Zakochana para musi więc bywać na premierach, zamiast siedzieć w domu i patrzeć sobie w oczy. Londyńska premiera była już drugą w tym tygodniu, na której się pojawili. Znowu byli nierozłączni, pozowali razem do zdjęć i nie opuszczali się na krok. Kristen tym razem wystąpiła w długiej czarnej błyszczącej sukni. Można nawet użyć stwierdzenia, że wyglądała trochę jak wampir. Blada skóra, ciemny makijaż... Pattinson jak zwykle elegancki, z łobuzerskim uśmiechem na twarzy.  Agencja Wyborcza.pl

Myślicie, że zdrada jest wyrazem największej na świecie miłości? Każdy ma prawo do błędu, ale... Tak czy owak nie zazdrościmy Robertowi Pattinsonowi. Nawet jeśli postanowi zerwać z Kristen, nadal będzie musiał się z nią widywać - oboje są twarzami najnowszej części filmowej opowieści o wampirach.

Zobacz wideo

tommy

Zobacz także:

Tak wyszła na jaw zdrada Kristen Stewart!

Kristen Stewart ZDRADZIŁA Roberta Pattinsona z ŻONATYM REŻYSEREM!

Kristen Stewart, Robert Pattinson i inni promują "Przed świtem cz. 2". Zobacz, jak wyglądają!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.