Zamachowski STRACIŁ PRACĘ w "Bitwie na głosy"! Richardson go UTRZYMA?

Zmiana składu sędziowskiego w popularnym programie dotyka znanego aktora.

"Bitwa na głosy" nie słynęła z dobrego składu jurorskiego. Podczas gdy w "X-Factorze" i "Must be the Music" jurorzy grali pierwsze skrzypce i ratowali słabe odcinki, w show TVP wypowiedzi sędziów należały do najnudniejszych i najbardziej czerstwych fragmentów. Producenci widowiska chyba doszli do tego samego wniosku i poczynili radykalne kroki. Jak dowiedział się Super Express , z trzyosobowego składu w następnej serii "Bitwy" na stołku jurorskim utrzyma się tylko Alicja Węgorzewska.

Alicja Węgorzewska, Zbigniew Zamachowski, Sonia Bohosiewicz.Alicja Węgorzewska, Zbigniew Zamachowski, Sonia Bohosiewicz. Kapif

Może to oznaczać kiepskie czasy dla Zbigniewa Zamachowskiego. Za każdy odcinek "Bitwy" inkasował 10 tysięcy złotych... Monika Richardson zapewne nie jest zadowolona z takiego obrotu sprawy. Sama ma dużo obowiązków w telewizji TTV, do tego intensywnie pracuje nad ukończeniem swojej książki.

Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski.Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski. fot. Forum

Może Zamachowski będzie miał teraz przynajmniej więcej czasu na zajmowanie się nową rodziną? 10-letni Tomek i 7-letnia Zosia, dzieci Richardson z poprzedniego małżeństwa, będą miały okazję poznać Zamachowskiego w domowym wydaniu. Nie można też zapomnieć o suczce Jumbie, po której aktor podobno zapałał wielkim uczuciem. Podobno odwzajemnionym.

Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski.Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski. fot. Forum

tommy

Zobacz także: Jak oni się kochają! Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski na salonach nie szczędzą sobie UCZUĆ! [ZDJĘCIA] Monika Richardson namawiała Zamachowskiego na intymną sesję i wywiad o ich miłości? Zobacz, co napisała! Kwitnąca Rusin, zadowolona Gliwa i zakochana Richardson . TAK gwiazdy bawiły się na imprezie Karoliny Ferenstein

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.