Ola Kwaśniewska planuje ślub, a jej były narzeczony... niedawno się OŚWIADCZYŁ! Komu?

Wojtek Szuchnicki też ma narzeczoną.

Ola Kwaśniewska wreszcie postanowiła wyjść za mąż. Szczęśliwym wybrankiem okazał się Kuba Badach. Nie jest on jednak pierwszym narzeczonym córki byłego prezydenta... Swego czasu głośno było o jej związku z Wojtkiem Szuchnickim. Jej były partner podobno oświadczył się niedawno swojej dziewczynie.

ola kwaśniewska, wojtek szuchnickiola kwaśniewska, wojtek szuchnicki ola kwaśniewska, wojtek szuchnicki/MW/eastnews

Para pojawiała się wszędzie razem, a Ola Kwaśniewska z dumą nosiła na palcu pierścionek zaręczynowy, który przyjęła od Szuchnickiego. W mediach intensywnie spekulowano o dacie ślubu. Ola i Wojtek zapoznali nawet ze sobą swoich rodziców.

ola kwaśniewska, wojtek szuchnickiOla Kwaśniewska i Wojtek Szuchnicki/kapif

Kwaśniewska jednak ciągle odwlekała decyzję o zamążpójściu i przekładała termin ceremonii. Wreszcie związek się skończył... Dzisiaj znów trwają spekulacje odnośnie jej ślubu, a Wojtek Szuchnicki nie pojawia się już w tabloidach. Co u niego słychać?

Ola Kwaśniewska, Wojciech SzuchnickiOla Kwaśniewska, Wojciech Szuchnicki Ola Kwaśniewska, Wojciech Szuchnicki/KK/Forum

Były narzeczony Oli Kwaśniewskiej ponoć nie wydaje się szczególnie przejęty jej planami. Ma własne. Jest często widywany w jednej z restauracji w Wilanowie, gdzie mieszka ze swoją wybranką. Dziewczyna ma na imię Ania, jest wysoka i bardzo ładna. By związać się z Wojtkiem, przeprowadziła się do Polski z Nowego Jorku. Nasze źródło donosi, że Wojtek jest z nią szczęśliwy, a oboje myślą o ślubie. Ania z dumą nosi na palcu wielki pierścionek zaręczynowy... Mamy nadzieję, że nie zwleka z wypowiedzeniem sakramentalnego "tak" jak Ola :)

tommy

Zobacz także:

Ola Kwaśniewska będzie mieć na wieczorze panieńskim trzech striptizerów?

Ten mężczyzna SKRADŁ serce Oli Kwaśniewskiej! Kim jest Kuba Badach

Ola Kwaśniewska WYCHODZI ZA MĄŻ?!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.