Balotelli będzie OJCEM! Jest LEPSZYM KOCHANKIEM niż Ronaldo?

Dziewczyna "Super Mario" jest z nim w ciąży. I porównuje w wywiadzie "zdolności" obecnego partnera i gwiazdy reprezentacji Portugalii.

"Super Mario" Balotelli, który po finale Euro 2012 wydaje się już trochę mniej super, zostanie ojcem. 22-letni zawodnik dowiedział się o ciąży swojej dziewczyny Raffaelli Fico tuż przed półfinałem mistrzostw, w którym strzelił dwie bramki i stał się bohaterem reprezentacji Włoch.

raffaella ficoraffaella fico screen z youtube

Włoska modelka, aktorka i prezenterka zwierzyła się z ciąży magazynowi "Chi". Dodała, że Mario bardzo ucieszył się z tej wiadomości.

Zadzwoniłam do niego i spytałam: zgodzisz się, że naszym marzeniem jest zostanie rodzicami? - powiedziała Fico. - Jego reakcja była entuzjastyczna. I ja, i on znów chcemy poprawić nasze relacje. Nigdy nie przestał mnie kochać.

Brzmi to nieco dziwnie... Dziecko jako sposób na naprawianie związku? Nie wydaje nam się to dobrym pomysłem, ale najwidoczniej Balotelli i Fico uważają inaczej. Może to właśnie nowina o ojcostwie dodała kontrowersyjnemu napastnikowi skrzydeł w meczu z Niemcami?

raffaella fico

Co ciekawe, Raffaella Fico była kiedyś związana z Cristiano Ronaldo. Modelka nie ma o nim jednak zbyt dobrego zdania, przynajmniej jeśli chodzi o kwestie damsko-męskie. W jednym z wywiadów powiedziała wprost, że Mario jest dużo lepszy w łóżku od "boskiego" Portugalczyka.

raffaella ficoMRPAPARAZZI.COM/MRPAPARAZZI.COM

Fico nie jest odosobniona w opinii o najdroższym piłkarzu świata. W 2010 roku niejaka Jasmine Lennard, brytyjska modelka, która zasłynęła głównie udziałem w angielskiej odsłonie "Top Model", chętnie opowiadała o swoich doświadczeniach łóżkowych z CR7. Nie omieszkała ubarwić swoich historii wzmiankami o anatomicznych detalach piłkarza.

Od razu zabraliśmy się do rzeczy. Wiele kobiet lubi duże penisy, ale jego był ogromny! Wystraszyłam się. - stwierdziła Lennard - Niestety Cristiano nie jest dobry w te klocki. Szybko było po wszystkim. Może to nie był jego dzień...

Lista dziewczyn Cristiano jest jednak długa i imponująca . Portugalski gracz ma nawet syna. O tożsamości matki dziecka prawie nic nie wiadomo, spekulowano nawet, że synka urodziła surogatka. Sam piłkarz swego czasu chętnie opowiadał o ojcostwie. Może Balotelli mógłby się czegoś od niego nauczyć?

Oczywiście ojcostwo wpływa na ciebie. To inny rodzaj odpowiedzialności. - powiedział Ronaldo w jednym z wywiadów - Oczywiście zmieniam pieluchy. Nie jest to na pewno rzecz, którą lubię najbardziej na świecie, ale to robię.

raffaella fico

Wyobrażacie sobie Mario Balotellego zmieniającego pieluchy? Włoch nie wygląda na zbyt odpowiedzialnego. Gdy reprezentacja Italii wróciła po przegranym finale do swojej bazy w Wieliczce, Mario zniknął na całą noc i do hotelu wrócił nad ranem. Nikt nie wie, gdzie piłkarz się podziewał. Może potrzebował trochę czasu na uporanie się z emocjami po meczu przegranym cztery do zera?

raffaella fico

Myślicie, że Mario i Raffaella będą dobrymi rodzicami?

tommy

Zobacz także: Wielcy przegrani EURO 2012. Włosi PŁACZĄ i przeżywają porażkę z Hiszpanią! GORĄCA laska Mario Balotelliego! Zobacz, jaka jest Raffaella Fico! GENIUSZ czy WARIAT? Kim jest "Super Mario" Balotelli?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.