Bramkarz Czechów WYMIATA nie tylko między słupkami!

Reprezentant Czech i gracz londyńskiej Chelsea w przerwach między treningami oddaje się nieco innej grze.

Bramkarz reprezentacji naszych południowych sąsiadów, Petr Cech, nie miał łatwego życia w meczu z Rosjanami. Wpuścił aż cztery gole i Czesi musieli pogodzić się z wysoką porażką. Jak jedna z największych gwiazd Euro odreagowuje boiskowy stres? Siada za bębnami. Wielkim hobby Cecha jest gra na perkusji. W przerwie między kolejnymi treningami dał popis swoich umiejętności podczas zamkniętego koncertu we wrocławskim Teatrze Lalek.

Jakość dźwięku pozostawia wiele do życzenia, ale przyjemnie popatrzeć na piłkarza oddającego się swojej drugiej pasji. No i fajnie zobaczyć go bez słynnego kasku na głowie. Cech nosi go zawsze podczas meczów - to pamiątka niebezpiecznego urazu czaszki, jakiego doznał w 2006 roku. Został kopnięty w głowę przez jednego z graczy przeciwnej drużyny.

Oto następna próbka bębniarskich umiejętności Czecha. Tym razem wraz z kolegami gra "Smells like teen spirit" Nirvany.

Ciekawe, czy muzyczny relaks pomoże reprezentantowi podczas dzisiejszego meczu z Grecją. Początek już o 18:00. Komu będziecie kibicować?