Kamil Bednarek wygrał Top Trendy!

Kibicowaliście?

Piosenkarz reggae został laureatem TOP na Sopot TOPtrendy Festiwal 2012. Płyta "Szanuj", którą nagrał z zespołem Star Guard Muffin, okazała się najlepiej sprzedającym się krążkiem w zeszłym roku.

Kamil Bednarek.Kamil Bednarek. kapif

Zwycięzca, Kamil Bednarek , został ogłoszony podczas koncertu Top, który otwiera Sopot TOPtrendy Festiwal. Podczas wieczoru zaprezentowało się 10 wykonawców, którzy w ostatnim roku sprzedali największą liczbę płyt. Organizatorzy szczycą się, że dzięki temu "koncert TOP jest najbardziej obiektywnym obrazem sympatii Polaków w stosunku do artystów na polskim rynku muzycznym".

Kamil Bednarek.Kamil Bednarek. kapif

Dla Kamila to kolejny sukces w bardzo krótkim czasie. Ledwo opadły emocje po finale show TVP, "Bitwa na głosy", a już wokalista odbiera wyróżnienie od Polsatu. Cieszy nas to i w ogóle nie dziwi. Plotek.pl jest pod ogromnym wrażeniem młodej gwiazdy. Kamil idzie jak burza, konsekwentnie realizuje swoje projekty, a do tego ujmuje publiczność skromnością i ogromnym urokiem. To oczywiste, że ma coraz więcej fanek. I to takich, które nie pozwalaja mu spokojnie opuścić studia nagrań, czy koncertu lub koczują pod jego pokojem hotelowym.

Niedługo na Plotek.pl wywiad z Kamilem! Serdecznie zapraszamy

Kamil Bednarek.Kamil Bednarek. kapif

Kamil Bednarek.Kamil Bednarek. kapif

Saw

Zobacz także: Gwiazdy na konferencji prasowej TOP TRENDY 2012

Więcej o: