Julia Pietrucha odlatuje z ukochanym

W najnowszym wywiadzie Julia Pietrucha opowiada o swoim życiu.

W najnowszym wywiadzie w " Gali " wyłania się obraz Julii Pietruchy - twardo stąpającej po ziemi niepoprawnej optymistki. Młoda aktorka, która ma na swoim koncie takie filmy, jak "Jutro idziemy do kina", "Tatarak" czy "Styria", opowiada o zakupach, podróżach i miłości.

Julia Pietrucha wydaje się być połączeniem niemożliwym. Z jednej strony romantyczka, a z drugiej realnie patrząca na świat młoda kobieta, która pracuje w branży od 15 roku życia. Na planie filmu "Styria" poznała swojego obecnego chłopaka - Iana Dowa.

Na co dzień jest zwyczajną dziewczyną. Chociaż nietypową, bo sama twierdzi na zakupach jest typem mężczyzny:

(...) gdy szłam z siostrami na zakupy, one szalały, a jak szybko byłam gotowa do wyjścia. Zakupy robię z planem, bo chodzenie po sklepie dla samego chodzenia jest ponad moje siły.

Bycie częścią show-biznesu to nie bajka, jednak Julia bez problemu oddziela pracę od przyjemności. Wraz ze swoim chłopakiem dużo podróżują. Jak twierdzi, nie znalazła jeszcze miejsca, w którym chciałaby zamieszkać. Partner aktorki pochodzi z USA. Jednak jak twierdzi Julka, oboje nie przepadają za Stanami, dlatego postanowili zamieszkać w Polsce. Póki co nie planuje przeprowadzki zagranicę, ale gdy poczuje potrzebę zmiany nie zawaha się podjąć ryzyko.

W życiu wciąż trzeba podejmować decyzję. Wydaje mi się, że wszystkie, jakie do tej pory podjęłam doprowadziły mnie do dobrego miejsca.

Julia komentuje również zamieszanie, które wywołała zmiana statusu związku na jednym z portali społecznościowych. Wywołało to burzę w mediach i wszyscy zadawali sobie pytanie: Czy Julia wyszła za mąż? Julka zdementowała plotki, pierścionek na jej palcu nie jest ślubną obrączką.

To był żart. (...) Do niedawna byłam "zamężna" z moim serdecznym kolegą. Kiedy zmieniłam partnera na Iana, facebookowy system zadziałał tak, że ta informacja została upubliczniona. (...) A to był żart przeznaczony dla przyjaciół.

Julia nadal jest panną, jednak jej związek z Ianem nabiera rumieńców. Od jakiegoś czasu mieszkają razem w Polsce, ale przy najbliższej okazji mają zamiar razem odlecieć - jak przystało na "odlotową parę".

Do końca marca jestem na planie "Galerii", ale potem na pewno gdzieś wyjedziemy.
Zobacz wideo

Eva

Zobacz także:

Gorące pary na rozdaniu Wiktorów

Niebanalna para: Pietrucha z chłopakiem

Julia Pietrucha tańczy na rurce!

Więcej o: