Książę Monako wdał się w bójkę w nocnym klubie. Obrażał Anję Rubik i inne modelki?

Wnuk Grace Kelly nie popisał się.

Do całego zdarzenia doszło w sobotę w jednym z nowojorskich klubów. Znany z zamiłowania do imprez Pierre Casiraghi, bawił się z trzema bogatymi przyjaciółmi: Stavrosem Niarchosem (grecki milioner, były chłopak Paris Hilton), Vladimirem Restoinem Roitfeldem (syn byłej naczelnej francuskiego "Vogue'a", jego chrzestnym jest sam Mario Testino) oraz Diego Marroquinem (piłkarz). W tym samym klubie przebywał biznesmen Adam Hock, przy którego stoliku siedziały trzy modelki: Anja Rubik, jej dobra koleżanka Natasha Poly oraz Valentina Zelyaeva. Jak twierdzi Hock, w pewnym momencie podeszli do nich bogaci Europejczycy, chcieli się na siłę do nich przysiąść, próbowali pić ich wódkę za 500 dolarów i obrażali modelki:

Uważałem, że zachowują się dziecinnie, ponieważ wysłali nam butelkę wódki i napisali: Jeżeli nie chcecie, żebyśmy pili Waszą wódkę, to tu jest kolejna butelka.

Wtedy rozpętała się bójka. Podobno Hock uderzył księcia trzy razy w twarz. Zaatakował też jego kolegów. Jak twierdzi jeden ze świadków zdarzenia w rozmowie z New York Post :

Pierre przeleciał przez pomieszczenie i upadł na stolik po drugiej stronie. Jego twarz była w strasznym stanie, miał dużo zadrapań, wszędzie była krew.

Książę trafił na kilka godzin do szpitala, a Hock do aresztu. Został oskarżony o pobicie.

Działałem w 100% w obronie własnej. Musiałem bronić honoru kobiet, z którymi byłem. Czuję się ofiarą kilku pijanych, bogatych i uprzywilejowanych chłopaków, którzy czują, że zasługują na najlepszy stolik z najpiękniejszymi kobietami. Oczekiwali, że będą traktowani jak arystokraci. Nie dostali tego, co chcieli i to ich wkurzyło - powiedział po wyjściu z aresztu.

Pierre CasiraghiPierre Casiraghi AP

Rzeczniczka księcia, Nadine Johnson, twierdzi :

Fakty są jasne. Aresztowano tylko jedną osobę, pana Hocka, który spędził dwa dni  w areszcie w wyniku swoich czynów.

Zobaczymy, jak sprawa się potoczy.

Pierre CasiraghiAP/Bruno Bebert

Pierre CasiraghiPierre Casiraghi AP

Pierre Casiraghi.Pierre Casiraghi. AP

Pierre Casiraghi z rodzinąPierre Casiraghi z rodziną Forum

Pierre Casiraghi z rodzinąPierre Casiraghi z rodziną Forum

Jax

Zobacz wideo

Zobacz także: Młodzi, piękni i wpływowi. Królewscy kawalerowie do wzięcia Anja Rubik bryluje na salonach

Więcej o:
Copyright © Agora SA