21:58:41 - Czas na decyzję Piasecznego. Artysta podjął decyzję, że program opuściła piękna i utalentowana Ewa.
21:51:37 - Czas na eliminacje w grupie Piaska. W dogrywce znaleźli się Ian i Ewa. Teraz Piasek będzie miał naprawdę twardy orzech do zgryzienia. 21:53:08
21:46:53 - Kayah z wielkim bólem musiała podjąć decyzję. Kilka minut miotała się z werdyktem. Ostatecznie podziękowała Maćkowi.
21:41:26 - Kayah ocaliła Edytę. W dogrywce znalazł się Maciek i Mateusz. Jeden z nich niestety odpadnie z programu.
21:15:38 - a teraz nieśmiały Antek Smykiewicz. Jako artysta może sobie nie poradzić, ale jako wokalista jakiegoś zespołu? Czemu nie.
21:11:09 - Kaja Domińska zaczarowała scenę. Do tego świetnie wyglądała. ŚWIATOWY POZIOM.
Kaja dała mojemu duchowi w pysk. Żadna szkoła tego nie uczy - powiedziała Kayah.
21:05:18 - Na scenie długo wyczekiwana Kasia Lisowska. Miało być tanecznie a wyszło dość smutno. Naprawdę nie porwał nas ten występ.
Ja się zabezpieczyłam. Wzięłam leki. Kasia jedyne co, miałaś więcej wiary na próbach. Teraz byłaś nieśmiała - mówiła Kayah
20:57:36 - Na scenie Mateusz w piosence "Closer" Ne-Yo. Niestety, nie dogonił pierwowzoru. A co na to jury:
Po raz kolejny śpiewasz świetnie. Nie mam żadnych wątpliwości. Ale to już wiemy, powtarzasz się. Jesteś jednowymiarowy.
20:53:37 - Świetny występ Ewa. "Księżycowa" to kanon polskiej muzyki. Dziewczyna poradziła sobie znakomicie.
Młoda, fajna laska i śpiewałaś jak stara baba - powiedział Nergal.
20:47:55 - a teraz niespodzianka. Na scenie Kayah ze swoim zespołem. Kawałek "Fever" wprawił nas w dobry nastrój.
20:40:54 - Filip Moniuszko w repertuarze Rihanny. Zupełnie inna aranżacja. To duży plus dla niego, że potrafi zaśpiewać kawałek po swojemu.
Ja muszę się przyczepić. Jeszcze misia dostał. Obrzydliwe. To jest najlepszy wykon tego wieczoru - powiedział Piasek.
20:35:25 - a teraz występ Iana. Świetnie sobie poradził. Energia i świetny głos.
Wyglądałeś jak wokalistka Sex Pistols. Genialne - powiedział Nergal.
20:29:27 - a teraz czas na Edytę Strzycą w kawałku Tiny Turner. Mrocznie, głęboki głos. To musi spodobać się Nergalowi.
To było bardzo seksowne. To było wyuzdane - Nergal tak podsumował występ Edyty.
20:23:39 - Na scenie Rafał Brzozowski. Kawałek Bon Jovi, pianino i lekka chrypka. Ale czy ktoś to kupi?
To była skostniała pop-rockowa piosenka. Kocham takie piosenki, byłeś w tym taki wiarygodny, że nie miało to żądnych słabych momentów - powiedziała Anna Dąbrowska.
20:10:08 - Witajcie. Na scenie pojawił się Piasek ze swoją drużyną i zaśpiewali rewelacyjnie kawałek "Kiss".
20:18:54 - Na scenie Maciej Moszyński. Faworyt i ulubieniec Kayah. Maciej miał trudną piosenkę i jako pierwszy występował. Duży stres. Ale naszym zdaniem wyszedł obronną ręką.
Fajnie, jak jakieś granice się otwierają. Ty to czynisz u mnie i Ci dziękuje - powiedział Nergal.